FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Palīdziet

Sveikas, meitenes, "skapī" jau esmu ilgi, bet šāds gadījums ir pirmo reizi.

Sanāca neliela aizķeršanās ar šo meiteni un pat nezinu ko iesākt.                         http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=42237

Pati man uzrakstīja, vai nevēlos mainīties, apskatīju viņas skapi un piekritu. Sarunājām mainīties caur Pasta Staciju, iepriekš gan viņa bija minējusi mainīties caur Omniva, bet es teicu, ka man tuvākā Omniva ir tikai ~70 km attālumā, man tas ir pavisam neizdevīgi, ok, tad lai iet Pasta Stacija. Es teicu, ka varu nosūtīt drēbītes tikai pirmdien, labi, viņa nosūtīs svētdien. 

Es savu paciņu pirmdien nosūtīju un uzrakstīju viņai, ka paciņa ir ceļā, viņa teica, ka jau ir izsūtījusi manējo vakar. Paciņu pa PS piegādā man ~3-4 dienās, pagāja nedēļa un nolēmu piezvanīt uz Pasta Staciju, painteresēties, varbūt paciņa kaut kur ir "iesprūdusi", jo ir tā gadījies, piezvanīju, bet man teica, ka no šīs meitenes numura nekad nav ticis veikts sūtījums pa PS, uzrakstīju meitenei, bet viņa apgalvo, ka paciņu nosūtījusi un, ka es viņu esmu izņēmusi, lai nemānoties.

Zvanīju uz PS atkal, domāju, varbūt kļūdījušies, taču-nekā, atkal teica, ka nekas nav ticis nosūtīts. Meitene man uzraksta: es zvanīju uz Omniva un man tur teica, ka paciņu esi izņēmusi. BET KĀ, JA PREIĻOS IR TIKAI VIENA PASTA STACIJA UN OMNIVAS TUVUMĀ NAV?! interesanti, uz kādu numuru un kādu staciju viņa ir sūtījusi, ja man pat sms uz numuru nav pienākusi, tagad es, redz, esot vainīga, ka viņa ir pazaudējusi labas drēbes manis dēļ. 

Prasīju atgriezt manējās, jo nav godīgi- es viņas vainas dēļ nesaņemu neko, bet viņa, iespējams, nēsā manas drēbes tagad un priecājas. 

Kā rīkoties šādā situācijā? Varbūt kāda ir kontaktējusies/pazīst/pasūtījusi kaut ko no šīs meitenes un ir saglabājies vārds, uzvārds, tālrunis, konta numurs?

nesmuki un cūciski, bet es ceru, ka viss nokārtosies, negribās jau policiju iekšā jaukt, šaubos, ka drēbju dēļ mani policijā kāds uzklausītu. :D :( 

meitenes, palīdziet. 

22 Atbildes

Labots 29.04.2015 19:08

> Ligucis

> Aiga S Akcija!

> Ligucis

> Aiga S Akcija!

Bet es gan tavā vietā aizietu un uzrakstītu iesniegumu policijā, nu un, ka viņi neko neuzsāks,  viņai profilā diezgan lielas summas tici man viņu apkrāptu viņa skriešus aizskrietu uz policiju sūdzēties.

tad kāda jēga rakstīt?!!! policijā par viņu pasmiesies un viss...  

kad vienreiz šitās stulbās krāpnieces beigs te ņemties, vai tad tiešām sirdsapziņas nav..?/

Ja es aizietu neviens par mani nesmietos, ja par tevi smējās un tu to pieļāvi tā ir tava problēma ne manējā, man ir gali policijā, pati tur kādreiz strādāšu.

Par meni nesmējās, bet par citu sievieti gan! Zini, tie gali policijā ir tāāā pieriebušies, savējos (poličus, ugunsdzēsējus, draugus) aizstāv un uzklausa, bet par parastajiem mirstīgajiem pasmīn un noliek iesniegumu kaudzītē! Un ja šai meitenei nav gali polcijā, tad viņi NEKO nedarīs!

Es atbildu tikai par sevi, par to kādu attieksmi es sagaidu no policijas, es darītu visu iespējamo, lai mani uzklausītu un atrisinātu šādu situāciju ja tāda uzrastos, jo nevaru atļauties, lai mani apkrāpj kaut kāda krāpniece.

> evene3

Es domaju, ka pacina joprojam ir cela. Jo padomajiet logiski, kur esam mes pareji un, kur ir Preili? Naudmutis

Varbur viens izvelk, pavalka, un atliek atpakal!

Jums tur drosi vien viens kods uz visiem skapisiem! 

Kautkada kreslas zona!

Neuztraucieties par mantam, varbut pazudis ir shoferis, gomene vinu mekle?!

Ka mes atverskapi.lv saime atmazgasimies vinu prieksa??

Meitenites, dzivosim draudzigi!

Labots: šodien, 18:18

Īsti nesaprotu-kā var būt loģiski tas,ka visām durtiņām ir viens kods?

21 - 22 no 22