FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

sūtījumi pa pastu, izmaksas..

Jautājums tām, kas ir sūtījušas paciņas pa pastu.. Cik maksājāt par sūtīšanu? Zinu, ka pastā cenu nosaka laikam pēc svara. Bet aptuveni, par viena neliela apģērba sūtīšanu, cik varētu būt?

Vnk, gribēju pirkt vienu kleitu, bet pārdevēja atbildēja, ka sūta tikai pa pastu.. un teica, ka pa sūtīšanu vajag vismaz 3,5eiro.. Patiešām tā varētu būt?? pēcapmaksa nav iespējama pastā?

49 Atbildes

> Inese Ozoliņa

Šodien sūtiju mazu paciņu ar pēcmaksu,samaksāju 4,67!

Pēcapmaksas summa "aug", ja pēcapmaksas summa ir liela + ja naudu nevēlas saņemt pastā, kas ir par brīvu, bet saņemt uz konta. Agrāk tas bija 1Ls ar pārskaitījumu, kopš € ieviešanas naudu esmu saņēmusi tikai pasta nodaļā, nezinu, cik tagad. Kad sūtīju sūtījumu uz ~20€, zem 500g, bez iepakojuma cenas, samaksāju tuvu, bet zem 4€.

> Ranma

Ar neierakstītām vēstulēm/bandrolēm ir ļoti uzmanīgi.. Man pazuda vēstule (prioritārā, bet neierakstītā) vairāk kā 10€ vērtībā un pastam pie vienas vietas, pat iesniegumu neļāva uzrakstīt, jo, redz, nav ierakstīta, nav izsekošanas nr., pat sūtīšanas un iepakojuma izdevumus neatgrieza. Tikko kā kāds no pasta darbiniekiem būs negodīgs un izdomās, ka šī neizsekojamā paciņa dzīvē noderēs, tā sūtījums pazudīs.. Un tā kā pat iesniegumu nevar rakstīt, lai fiksētu gadījumu, tad šis darbinieks miergi pat kamīnu katru vakaru ar vēstulēm var kurināt... Algas mazas, siltumu gribās :D

Nesen sūtiju vienu blūzīti, dikti viegla, samaksaju 2.50 + 50 cent par kastīti. 

Pecapmaksa ir iespeja,kad Tu samaksaa naudinu pasta,kad atnak prece,bet pardevejam ar visu naudas apdrošinasanu izmaksas pie 4.50e. ;)

Pagajušo nedel sutiju meitenei pančo ar davaninu,svars 690grami,sutišanas cena 2.98e. un taka nebij majas stingrs iepakojums,ko pieprasa pasts,tad vajadzeja pirkt to kartona iepakojumu,kas maksaja 0.90centi. :) kopa ari sanak tie 3.50 :)

Labots 02.05.2015 11:07

> Minkapinka

> mazais

> Karina

Neaizmirstiet vēl par to, ka par pēcapmaksu vēl jaapiemaksaa, bija man liekas 1 ls, tagad vai nu 1 eur, vai 1,42 eur Kliedzošs

nav gan japiemaksa par pecapmaksu ..mulkiibas! man nekad nav bijis japiemaksa ,kad esmu ar pecapmaksu sutijusi!

izraksts no noteikumiem -

Par pēcmaksas sūtījumiem papildus iekasē maksu par attiecīgās kategorijas naudas pārvedumu   pēcmaksas sūtīšana ir dārgāka, jo sūtījums tiek arī apdrošināts.

aa nu jaa atvainojos par nekorektu info! bet taa pecapmaksas papildus bija jasamaksa siknauda tapec neieveroju(2% no pecapmaksas summas(paslaik min 0.43centi ) kkadi 20 santimi man laikam tajs reizes iznaca(vel LS laikos)

tatad parekinat pasas cik iznaks ar pecapmaksu 5eiro 10 eiro 20 eiro vertibas pakas nosutit utt..nu neesmu biezaa bet man neliekas,ka dikti liels cipars sanak klat:) 

ja nekludos,tad pa 20 eiro vertu pacinu man iznak+ 0.40 centi(min bus 43centi jamaksa),ja sutis kaa pecapmaksu! (2%no 20)

nesaprotu vai tiesam tas ir tik liels cipars,lai shausminatos par pecapmaksu!

domaju, vislielaka problema,kapec cilveki vairums ir pret daudz ko(ne tikai saj joma) bet vispar,ir tas,ka nav pietiekosa informacija!

ari es sim nebiju pieversusi uzmanibu..Paldies meitenem,kas lika man apskatit so info tuvak! tagad es zinasu,ka pecapmaksa nav nekads "milzigais zveers",ar ko te vienmer biede,kaa mazu bernu ar bubuli  :D

pienemu,ka 1.42 jamaksa ir tad ,kad es gribu sanemt naudu uz bankas kontu,lai pasts parskaita! bet par naudas parvedumu no viena pasta uz otru ir augstakminetais!

Labots 02.05.2015 11:10

> mazais

> Minkapinka

> mazais

> Karina

Neaizmirstiet vēl par to, ka par pēcapmaksu vēl jaapiemaksaa, bija man liekas 1 ls, tagad vai nu 1 eur, vai 1,42 eur Kliedzošs

nav gan japiemaksa par pecapmaksu ..mulkiibas! man nekad nav bijis japiemaksa ,kad esmu ar pecapmaksu sutijusi!

Par pēcmaksas sūtījumiem papildus iekasē maksu par attiecīgās kategorijas naudas pārvedumu   pēcmaksas sūtīšana ir dārgāka, jo sūtījums tiek arī apdrošināts.

aa nu jaa atvainojos par nekorektu info! bet taa pecapmaksas papildus bija jasamaksa siknauda tapec neieveroju(2% no pecapmaksas summas(paslaik min 0.43centi ) kkadi 20 santimi man laikam tajs reizes iznaca(vel LS laikos)

un taas,kas saka kko par 1.42-taa ir fikseta muitas nodeva,kad pasutat kko Ne no eiropas savienibas!

tatad parekinat pasas cik iznaks ar pecapmaksu 5eiro 10 eiro 20 eiro vertibas pakas nosutit utt..nu neesmu biezaa bet man neliekas,ka dikti liels cipars sanak klat:) 

ja nekludos,tad pa 20 eiro vertu pacinu man iznak+ 0.40 centi(min bus 43centi jamaksa),ja sutis kaa pecapmaksu! (2%no 20)

domaju, vislielaka problema,kapec cilveki vairums ir pret daudz ko(ne tikai saj joma) bet vispar,ir tas,ka nav pietiekosa informacija!

ari es sim nebiju pieversusi uzmanibu..Paldies meitenem,kas lika man apskatit so info tuvak! tagad es zinasu,ka pecapmaksa nav nekads "milzigais zveers",ar ko te vienmer biede,kaa mazu bernu ar bubuli  :D

Labots: šodien, 10:59

+ apdrošināšana!!
Pēcapmaksas sūtījums nedrīkst būt neapdrošināts, apdrošināšanai jābūt apaļos ciparos un ne zemākai kā pēcapmaksas summai, ja pēcapmaksā jāsaņem 19.05€, tad jāapdrošina par 20€ vai arī pēcapmaksas summa jāprasa tikai 19€. Kā iepriekš teicu, uz 20€ sūtījumu ~200g bez iepakojuma samaksāju ļoti tuvu, var teikt, 4€, naudu saņēmu pastā, tā kā par pārvedumu nekā papildus nebija. Varētu būt, ka tie 1.41€ ir patiesi, katrā ziņā uz 20€ sūtījumu sanāca pāri 1€ papildus, bet ne vairāk kā 1.50€ piemaksāt.

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> mazais

> Minkapinka

> mazais

> Karina

un taas,kas saka kko par 1.42-taa ir fikseta muitas nodeva,kad pasutat kko Ne no eiropas savienibas!

+ apdrošināšana!! Pēcapmaksas sūtījums nedrīkst būt neatpdrošināts, apdrošināšanai jābūt apaļos ciparos un ne zemākai kā pēcapmaksas summai, ja pēcapmaksā jāsaņem 19.05€, tad jāapdrošina par 20€. Kā iepriekš teicu, uz 20€ sūtījumu ~200g bez iepakojuma samaksāju ļoti tuvu, var teikt, 4€

ESS KKO NE TAA REKINU UN SAPROTU?BET PEC TARIFU KALKULATORA JA MAN PAKA 200G APDROSINATA PAR 20 EIRO TAD PIEMAKSAJU VEL 0.40 CENTUS?

ES NESEN PAR 3KG+ PAKAS NOSUTISANU SAMAKSAJU NEDAUDZ VIRS 4 EIRO:D 

uN TE PAT NAV KO STRIDETIES DARGS NE DARGS..TEV 4EIRO LIEKAS DARGI!

MAN LIDZ 4EIRO LIEKAS PIENEMAMI!

Labots 02.05.2015 11:25

> mazais

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> mazais

> Minkapinka

> mazais

> Karina

+ apdrošināšana!! Pēcapmaksas sūtījums nedrīkst būt neatpdrošināts, apdrošināšanai jābūt apaļos ciparos un ne zemākai kā pēcapmaksas summai, ja pēcapmaksā jāsaņem 19.05€, tad jāapdrošina par 20€. Kā iepriekš teicu, uz 20€ sūtījumu ~200g bez iepakojuma samaksāju ļoti tuvu, var teikt, 4€

ESS KKO NE TAA REKINU UN SAPROTU?BET PEC TARIFU KALKULATORA JA MAN PAKA 200G APDROSINATA PAR 20 EIRO TAD PIEMAKSAJU VEL 0.40 CENTUS?

ES NESEN PAR 3KG+ PAKAS NOSUTISANU SAMAKSAJU NEDAUDZ VIRS 4 EIRO:D 

uN TE PAT NAV KO STRIDETIES DARGS NE DARGS..TEV 4EIRO LIEKAS DARGI!

MAN LIDZ 4EIRO LIEKAS PIENEMAMI!

Ak šausmas.. Es tikai pabrīdinu un pastāstu kā ir, nesaku, ka dārgi vai lēti, bet informēju iespējamās pakalpojumu lietotājas, kas jāmaksā ne tikai pēcapmaksas procentu nodeva, bet paka arī obligāti ir jāaprodrošina par apaļu summu, kas nav zemāka par pēcapmaksas summu + padalos ar perosnīgo pieredzi izcenojumiem..
Pēc šāda komentāra prātā nāk "lol, nau vērc".

Labots 02.05.2015 11:26

Turklat katrs dara kaa grib un kaa ertak! es paslaik tikai ar pastu varu sutit un sanemt! 

un vienalga,ja samaksaju pasta 4 eiro,tapat pircejam par sutisanu neprasisu vairak par 3! 

un ,ja perku,tad maksaju par sutisanu tos 3-3.50-4 eiro..

dargak man tiesam iznaktu aizbraukt uz pilsetu uz ps(+ cela izdevumi)..plus nedod dies,ja ps terminali taj bridi uzrada,ka tehnisku problemu del nedarbojas,kaa ir gadijies) ..tad pa velti meroju celu ..nauda laiks dubulta aiziet..plus nesanak raita klienta/pirceja apkalposana

ja man butu ps vai omniva rokas stiepiena attaluma ,tad izmantotu..bet nu visiem taadas extras nav!

41 - 49 no 49