FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Par apmaksu svētku dienās

Sveikas! Noteikti te ir kaada graamatvede vai cita kompetenta persona, kas šo paarzina. 

Mums svētku dienaas pienaakas apmaksa dubultaa. Zinu, ka 5. aprīlis noteikti ir svētku diena (Lieldienu svētdiena), bet vai 4. aprīlis arī pieskaitaama pie svētku dienaam???

Vienkaarši esmu no šīs darbavietas aizgaajusi prom un neesmu saņēmusi samaksu ne par 4. ne 5. datumu dubultaa, taapēc man būtu tik svarīgi uzzinaat un noskaidrot, cik tad man nav izmaksaats un to pieprasīt. Paldies jau iepriekš! :)

5 Atbildes

4. Aprilis nebija svetku diena.

šeit viss par svētku dienām -

http://www.vid.lv/lv/gada_kalendars/2015

un sarkanie kvadrātiņi ir pirmssvētku dienas - īsās.

Paldies jums, jaukaas! :)

Rakstiski pieprasi no bijušaa darba devēja šo info, bet ja neatbild, izvairaas, tad vērsies Darba inspekcijaa. Viņi "sakustinaas" tiem smadzenes un naudu vajadzētu sanemt, bet ja pat tad viņi ignores, tad piedraudi ar tiesu. Un iesniedz arī, tas viniem bUs par maacību. Kaut gan tie tiesu darbi paņems daudz nervus, bet tas ir to vērts.

4.aprīlis nav svētku dienu, pirmsvētku diena - saglabaajot atalgojuma lielumu diena ir par stundu īsaaka, bet privaatais sektors var arī rīkoties citaadi, pēc saviem ieskatiem. Skaties arī savu līgumu, palasi darba likumu. Ir daudz nianses.

Bumbuļs, viss kaartībaa! Naudiņa būs, darba devēja atsaucaas. Tieši no taa arī droši vien baidaas, ja kaut ko neizmaksaas, tad būs slikta slava, plus vēl visaadas inspekcijas uz kakla...;)

1 - 5 no 5