FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Nemaksà algas Sia Diness group(uzkopsanas darbi)

Vèlos informèt,ka SIA Diness group, (Diàna V . )

sis uzñèmums kràpj cilvèkus-nemaksà algas. Lûdzu, esiet uzmanîgi ,pàrskatiet lîgumus . Nelausim tiem neliesiem uzdzîvot uz citu cilvèku rèkina.

 

http://www.sudzibas.lv/?search=diness+group&x=32&y=20


5 Atbildes


Es saprotu, ka ir tādi cilvēki, bet kāpēc kāds strādātu 3 mēnešus nesaņemot algu, es nesaprotu. Pēc 2 mēnešiem atslēdz telefona sakarus. Ja ir īrēts dzīvoklis saimniece var izlikt ārā jau pēc 1 mēneša pateikt lai kravā mantas utt. Par kādu naudu dzīvoja  vai dzīvo apkrāptie. Ja es būtu tādā situācijā es jau pēc pirmās nesaņemtās algas ietu prom. Ja cilvēks strādāja par apkopēju, tad lai iet kaut maximā strādāt. Tur arī pilns ar sludinājumiem, ka meklē darbiniekus. Bet palikt darbā vietā kur zin, ka darba devējam ir tāda reputācija, nezinu no malas grūti izprast.


Labots 01.05.2015 16:15

Ir cilvèki laukos,kas nelieto internetu,kas nelasa atsauksmes par uzñemumiem,kuros ir dabûjusi darbu,jo laukos ir jàpriecàjas,ja esi dabûjis darbu. So es ierakstîju,lai citi ,kas lasa neuzkeràs .un informè savus radiniekus draugus,kas stràdà nozarè. Apkràpa manu paziñu...par 1mènesi nesamaksàja tà kràpniece baro ar solîjumiem...


Ja cilvēki laukos nelieto internetu, tad kā viņi izlasīs šo?  Tie cilvēki kam ir internets paši atradīs informāciju par savu topošo vai esošo darba vietu. Un tas, ka laukos cilvēkiem nav pašiem mājās interneta, tie iet uz vietējo bibliotēku vai pastu un tiek pie interneta un tur pat arī bibliotēkas darbinieces palīdz, ja kaut ko nesaprot.

 

 


kaads sakars ar laukiem? Jebkurš loğiski domājošs cilvēks jau ātrākais pēc pusotra mēneša ņemtu koferi no šādas darba vietas,nemeklējot kaut kādas atsauksmes.


Aiga tu lasît proti?

1 - 5 no 5

Tēma slēgta