FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Alga aukliitei.

Vai kaada vareetu pateikt,cik videeji stundaa sanem aukliite,ja pieskata beernu pie sevis maajaas?

30 Atbildes

Labots 03.05.2015 17:15

Es uzskatu , ka:

1.vajadzētu padomāt par to, ko auklīte sniegs bērnam.

2. Par kādu summu tu pati visu savu dienu pavadītu kopā auklējot citu bērnu.

Man nav pedagoģiskā izglītība, bet esmu bijusi auklīte savos 18. gados vienai meitenītei2 gadiņi. Viņas vecāki bija gatavi maksāt ļoti labu summu. JO es ar bērnu gleznoju, veidoju dažādas figūriņas, mēs vingrojām no rītiem, devāmies arā. Visu dienu bērnu nodarbināju un mēs mācijāmies dziesmiņas, taisījām mammai un tetim apsveikumus.

Es ieteiktu vispirms uzaicināt uz satikšanos šo auklīti, vienalga , cik vina ir veca un tad arī pārrunu laikā sapratīsiet vai šim clvēkam veidojas kontakts ar jums un jūsu bērnu.

Protams, arī kameras mājās ļoti palīdz novērtēt aukītes darbu.

Vispār jau autore neko nemeklē, bet izpēta izcenojumus, lai pati piestrādātu.

Kāpēc cilvēki nekad neko nelasa, bet tik lien atbildēt?

stunda 2.50 nu tas reti parasti 2 euro stunda dot.

maksāju 2 lati ( toreiz, kad bija vēl lati) stundā.

bet arī, kad vienojas par samaksu, jāvienojas par pienākumiem, jo, ja sākumā neizrunā šo daļu, tad bieži vien ar auklēm sanāk domstarpības..:))

Paldies,meitenes,par atsauciibu:)!

Ja dod līdzi pārtiku tad 1,50€, bet ja nē tad 2,00 € stunā! Ja tev izdotos divu ned laikā nokārtot eiropas auklīšu kursus, tad vel eiropa atbalsta ar 140€ mēnesī, ja bērns gaida uz bērnudārzu.. :) liels atbalsts vecākiem un pašai, jo bus drusku lielāka uzticība :)

es piem nevarētu samaksāt 100eiro nedēļā, jo pati tik daudz nepelnu :( 

Tas viss ir atkarīgs no tā,kāda ir cilvēka alga un cik viņš var atļauties maksāt. Esmu piestrādājusi pa 5ls dienā un tajā pašā laikā man draudzene pelnīja par auklīti strādājot 20 ls dienā. :)

> Aiga S Akcija!

> zaiza

> Team

Njā... cik jāpelna pašai, lai varētu auklītei normālu algu samaksāt... Skaidrs, ka auklītei tas ir pilnas slodzes darbs , tāpēc arī ir normāli jāsaņem. Bet vai tiešām mammām atmaksājas iet uz darbu ? Tikai , lai saglabātu darbu ?

tieshi taa,njemot veeraa,ka vairums lv iedziivotaaju tomeer straadaa par nieciigu algu pashi,tad aukle ir nereaala.sanaak straadaat tikai taapeec,lai buutu,ko samaksaat auklei,tad jeega no taa?

protams,ja sanjem labu algu,tad arii aukli var algot.

Māsa maksāja 150 latus par dvīņu pieskatīšanu no 3 mēn. - 3 gadiem kad aizgāja  uz bērnu dārzu. Tāpēc vajag atrast auklīti kurai tā ir sirdslieta, nevis naudas pelnīšanas veids. Auklīte bērniem ir tik pat mīļa kā mamma. Vienkārši kad bērniņš jau piedzimst vajag sākt meklēt, nevis steigā to kas piekrīt pieskatīt, bet izmeklēt pēc atsuksmēm, iepazīt- pašu cilvēku. + Bērniņam ir jādzīvo savā mājā, nevis jābrauc no rīta uz auklītes māju, nekad nepiekristu vest uz aukles māju, mājās bērniņam ir sava gultiņa, savas mantiņas.

Ja auklei maksā 400/500 eiro tad viņai jābūt ar pedagoģisko izglītību, jo aptuveni tādu algu saņem bērnu dārzu audzinātājas un skolotājas.

un kaads te sakars ar manu komentaaru? ja minimaalaa stundas likme ir 2.50eur,ko sanjem maaminja,tad vai vinja var atljauties algot aukli,kas taapat gribees ap 2euro/h! par to te iet runa,cik nav taadu gjimenju,kur straadaa pa minimaalaam naudaam pashi vecaaki,tad kur nu veel auklei maksaat?

> Papaula %ATLAIDES%

Tas viss ir atkarīgs no tā,kāda ir cilvēka alga un cik viņš var atļauties maksāt. Esmu piestrādājusi pa 5ls dienā un tajā pašā laikā man draudzene pelnīja par auklīti strādājot 20 ls dienā. :)

tieshi taa!

Es pa vasaru ļoti bieži pieskatu bērnus, šeit kur es dzīvoju visi mani pazīst, bērniem es patīku - esmu pirmsskolas skolotāja...esmu vienlaicīgi pieskatījusi 4 bērnus. Toreiz latos prasīju 1ls stundā, tagad 1.40 eiro. Par ēšanu naudu papildus neņemu, ja kāds vēlas dot līdz tad ņemu, bet pārsvarā ēšana ir par manu naudu. Visi bijuši apmierināti!

21 - 30 no 30