FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

krāpniece

Iegādājos preci pie bijušās portāla lietotājas( niks Lauruks),no šodienas viņa jau vairs nav šī portāla lietotāja,jo izdzēsās,protams.1.05.15. pārskaitīju naudiņu,uz viņas norādīto kontu,bet preci nesaņēmu,vai kāds ir saskāries,ar šādu krāpniecību? Un kā rīkoties tālāk?Tiešām jāvēršās policijā?

16 Atbildes

> Klāra

> eliinaj

Vēl viena krāpniece: cazy, no Kuldīgas.  Šī meitene ir mele. Viņa mani apkrāpa par 60 eiro. Piedāvāja iegādāties grūtnieču drēbes, kas esot mazlietotas un mans izmērs, esot pirkusi visu jaunu par 150 latiem utt.. Kad saņēmu sūtījumu, izrādījās, ka "mazlietots" šai meitenei nozīmē liels caurums biksēm dibenā, ar roku paviršī sašūta bikšu vīle, bikses novēlušās un bez krāsas jau, izdilušām kājstarpēm, nerunājot par atirušām vīlēm. Arī izmēri izrādījās ne gluži mani visām biksēm. Es nesaprotu, kā nav kauna šādas drēbes vispāar pārdot?! Es pat labākas atdodu labdarībā. Esmu ļoti vīlusies un uz maniem e-pastiem par drēbju sūtīšanu atpakaļ un naudas atgūšanu, viņa mani ignorē un neko neatbild. Lieki piebilst, ka grūtniecības laikā katrs eiro ir svarīgs, tāpēc arī vēlējos iegādāties kādas mazlietotas mantas, taču sanāca pavisam pretēji. Šis gadījums man ir ļoti nepatīkams, jo sievieti grūtniecības laikā apkrāpt man šķiet dubulti nekrietni. Labprāt būtu visu nokārtojusi mierīgā ceļā - aizsūtījusi atpakaļ mantas un saņēmusi naudiņu, taču, tā kā pārdevēja mani ignorē, tad diemžēl nav šādas iespējas un pirmo reizi nākas veikt ierakstu par šādu tēmu. Tiešām ļoti nepatīkami, ka ir šādas pārdevējas.    

Nu krapnieciba nesanak,jo mantas sanemi,bet negodiba un meli. es tavaa vieta ietu uz policiju un rakstitu iesniegumu.

Tā ir krāpniecība, jo pircējs tika maldināts par preces patieso stāvokli. Uz policiju prom ar pierādījumiem.

pec ip adreses jebkuru krapnieku var atrast  versies pie administracijas..

Ja 1.datumā izsūtīja,tad noteikti pakai nebija jāpienāk vēl,labākajā gadījumā rīt-5.maijā.

Es arī sūtīju 30.apr. 3 pakas,1 it kā ir piegādāta,bet klients nav saņēmis sms,lai gan tas uzrādās un 2.datumā nevarēja viņus sazvanīt,2 pakas vēl stāv pakomātā,pat nav izņemtas,lai gan tas bija jāizdara ,jo izsūtīju pirms kurjers izņem.Tad jau arī būtu krāpniece,bet nekad neesmu nevienu apkrāpusi un netaisos to darīt!

Nākošo reizi viņa reģistrēsies ar citu niku (arī IP adrese regulāri mainās) un krāps tālāk. Ja naudu pārskaitīji uz kontu, tad noteikti ir zināms vārds uzvārds. Nevajag kautrēties- jāraksta te kas tieši ir apkrāpis. Lai mēs visas zinām no kā bīties. 

> eliinaj

Vēl viena krāpniece: cazy, no Kuldīgas.  Šī meitene ir mele. Viņa mani apkrāpa par 60 eiro. Piedāvāja iegādāties grūtnieču drēbes, kas esot mazlietotas un mans izmērs, esot pirkusi visu jaunu par 150 latiem utt.. Kad saņēmu sūtījumu, izrādījās, ka "mazlietots" šai meitenei nozīmē liels caurums biksēm dibenā, ar roku paviršī sašūta bikšu vīle, bikses novēlušās un bez krāsas jau, izdilušām kājstarpēm, nerunājot par atirušām vīlēm. Arī izmēri izrādījās ne gluži mani visām biksēm. Es nesaprotu, kā nav kauna šādas drēbes vispāar pārdot?! Es pat labākas atdodu labdarībā. Esmu ļoti vīlusies un uz maniem e-pastiem par drēbju sūtīšanu atpakaļ un naudas atgūšanu, viņa mani ignorē un neko neatbild. Lieki piebilst, ka grūtniecības laikā katrs eiro ir svarīgs, tāpēc arī vēlējos iegādāties kādas mazlietotas mantas, taču sanāca pavisam pretēji. Šis gadījums man ir ļoti nepatīkams, jo sievieti grūtniecības laikā apkrāpt man šķiet dubulti nekrietni. Labprāt būtu visu nokārtojusi mierīgā ceļā - aizsūtījusi atpakaļ mantas un saņēmusi naudiņu, taču, tā kā pārdevēja mani ignorē, tad diemžēl nav šādas iespējas un pirmo reizi nākas veikt ierakstu par šādu tēmu. Tiešām ļoti nepatīkami, ka ir šādas pārdevējas.    

Nu kāds Laurukx un kads crazy? Mīļās meitenes rakstiet lūdzu konkrētus vārdus uzvārdus, kam Jūs aizsūtījāt naudiņu.

Pec tas tapat var noteikt atrasanas vietu..

Ja jau vards un uzvards ir par maz lai atrastu cilveku, tad jau bedigi.

11 - 16 no 16