FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

4 mazuļi kaķiši meklē mājas.

Musu mājas dārza piedzima 4 miļi mazuļi,mate pagaidām vel viņus baro, un ja kadam interese pec paris nedeļam varu kadu atdot.

Pašiem jau ir divi lieli kaķi, tapec vel četri bus parak daudz. Ja kadam interese rakstiet!

Nevainīgs

10 Atbildes

Paceļu!

Man jau viens ir melns milulītis:)

Pec kadas nedēļas es viņus safotgrafešu,jo pagaidam viņi paslepušies pie mates guļ viens uz otra un ed. :)

Lai drusciņ paliek specīgak.

un tad noteikti mammiti sterilizejiet!!!tagad kakisiem atrast labas majas ir loti gruti:))

> Dress VIP

Paceļu!

Man jau viens ir melns milulītis:)

Bildes

https://www.dropbox.com/sc/jxr77f0ollzkcsy/AACysE_q3a5ieDUTsUWh9ycda

Tur gads nav pareizi uzrakstīts kaut kads gļuks. fočeju vakar.

Parasti gan kaķēnus neatdod atrak par 2mēn vecumu.. Nu, vismaz ta ir pareizi. 

Mammīti tiešam pēc tam vajadzētu sterilizēt, jo šadi, diemžēl, tikai pieaug arī pamesto kaķu skaits..

Kaķēni skaistulīši, protams, lai veicas ar labiem un apzinīgiem saimniekiem. Ielieciet galeriju draugos, tur ikdiena apgrozas vairak cilvēku, lielaka iespēja, ka bildes ieraudzīs tieši jaunais saimnieks.. ;) 

Jà, neatdod gan ātrāk par 1 men un 3 ned  kkur. Nedari pāri dzīvnieciņiem!

Cik viņi lieli tagad un kur atrodas?

Rudajam kaķēnam jau ir problēmas ar vienu actiņu. Vajadzētu patīrīt kaut ar kumelīšu tējā samērcētu vates plāksnīti, jo savādāk pāries uz otru actiņu un aplipinās pārējos kaķēnus. Vēl jau ir pilieni, smēres. Mēs tādu, slimām actiņām,pagājšgad izglābām mazdārziņu rajonā, izārstējām,meklējām mājas, bet tā arī neatradām... Nu mums mājās jau 3 minči.Smejošs Bet kaķeni vēlams sterilizēt.

es pilienu viņiem pilienus, rudajam un vienam melnbaltajam ie iekaisums, parejiem nav. 

Ši kaķene pieklida musu darza un piedzemdeja bernus, viņu nesanak noķert jo kad mes esam tad viņa beg projam uz mēžu.

> lienīte

Cik viņi lieli tagad un kur atrodas?

Viņi atrdodas Rīgas rajons- Stopiņu novads- Upeslejas.

Bet varam pievest tuvak ja ņemsiet kadu.

1 - 10 no 10