FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

kādus telefonus lietojat?

Sveikas!

Esmu jauna telefona meklējumos, gribētos jūsu atsauksmes par saviem, kurus ieteiktu, kurus - nē?

Skatos uz:

LG Leon, LG Spirit, LG L FINO (kādas vispār atsauksmes pa LG kopumā?)

Samsun Galaxy Ace 4

SAMSUNG GALAXY TREND 2

SAMSUNG GALAXY J1 DUAL SIM

SAMSUNG GALAXY GRAND PRIME

SONY XPERIA E4G

SONY XPERIA E3

NOKIA LUMIA 635

īpašu prasību nav, vienīgi, lai būtu kaut cik OK kamera Smejošs

68 Atbildes

Labots 05.05.2015 14:27

Samsungam būs pateicīgākas krāsas kamerai,jo defaultā jau LG un sony firmas kameras dod bildes vēsākos toņos,ne tikai telefoniem. Samsung krāsas ir siltākas,tuvākas realitātei.

Neskatījos aprakstus par šiem modeļiem,bet runāju vispārēji par kameru niansēm no konkrētām firmām.

iPhone, tikai jālādē katru dienu :)

Man LG bija un plīsa baigi, nekad laikam vairs nepirkšu. Samsung touch screeni.. par tiem arī visādi brīnumi dzirdēti..

es pati lietoju Iphone bet pirms tam bija Samsungs S3 ( rezultats dodu priekshroku Iphonam jo samsungs man visu laiku glukoja batereju tureja svaki un beigas vel atklaja brakji un ta es nonacu pie Iphone paigaidam ptuptuptu esu ljoti apmierinata:))) kaut ari kad lietoju samsung draugam bija iphons un visu laiku teicu ka slikts tel u,t,t bet nemu vardus atpakalj, tagad es vairs samsung tel. nevienu nelietoshu tad labak perc Sony vai LG vai kadu citu modeli :)

man ir samsung s3 neo. nesūdzos.

pirms tam ir bijuši blackberry. arī nesūdzos. 

no nosauktajiem dotu priekšroku xperijai.sony zina, ko ražo.

SAMSUNG GALAXY TREND LOTI LABS! 

Kamera normala..salidzinosi kavlitatives bildes prieks telefonaparata :D

Lg iznaca ari labas kvalitates bildes!

> loti_labas_lietinas

iPhone, tikai jālādē katru dienu :)

Man LG bija un plīsa baigi, nekad laikam vairs nepirkšu. Samsung touch screeni.. par tiem arī visādi brīnumi dzirdēti..

samsung screeniem nav nekāda vaina. pats galvenais ir negaidīt no telefona to, ko tas nevar izdarīt.

kā jau minēju - pats galvenais ir negaidīt no aparāta to,ko tas nevar un nevarēs izdarīt. ja grib piekto android versiju, tad jāpērk ierīce,kas to atbalsta vai kurai ir šāds atjauninājums. ja grib nenormāli augstu attēla rezolūciju, tad nevajag pirkt telefonu ar zemu izšķirtspēju. no 5 pikseļiem kamerā nevajag gaidīt ar spoguleni fočētu attēlu kvalitāti, ja grib dragāt spēlītes tad svarīgi salīdzinoši augsti ram un cpu cipari un tamlīdzīgas lietas.

pērkot telefonu izvēlies, kas tev ir primārais, ko tajā lieto. citi pērk selfijiem, citi darbam, citi saziņai.

Esmu tikai un vienīgi HTC atbalstītāja. 

man galvenais tiešām ir saziņa, tikai tad pakārtots internets un foto Aci miedzošs

Lg neiesaku. sak karties un glukot. :/ 

1 - 10 no 68