FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

kādus telefonus lietojat?

Sveikas!

Esmu jauna telefona meklējumos, gribētos jūsu atsauksmes par saviem, kurus ieteiktu, kurus - nē?

Skatos uz:

LG Leon, LG Spirit, LG L FINO (kādas vispār atsauksmes pa LG kopumā?)

Samsun Galaxy Ace 4

SAMSUNG GALAXY TREND 2

SAMSUNG GALAXY J1 DUAL SIM

SAMSUNG GALAXY GRAND PRIME

SONY XPERIA E4G

SONY XPERIA E3

NOKIA LUMIA 635

īpašu prasību nav, vienīgi, lai būtu kaut cik OK kamera Smejošs

68 Atbildes

man parastais samsung ar pogam,nopirku,jo ilgi tur bateriju (1 nedelju) un iphone

ja aiz saziņas nāk foto, tad ieteiktu  piemest kādu eiriņu un  ieķert topašu s3 neo. gan rādītāji labāki par tiem samsungiem, ko esi nosaukusi, gan arī smukāks:D

visiem tevis nosauktajiem tālruņiem ir vidēji 5 px kamera un maza ekrāna izšķirtspēja, respektīvi, savā ziņā budžetnieki. tas, protams, nav nekas slitks, bet, ja viens no rādītājiem ir normāla kamera, tad tas tomēr daudz ko iespaido.

NEKAADAA GADIJUMAA NEPĒRC TREND 2!

Man taads ir un nevienam to nenovēlu.Iepriekš,bija Trend plus - super telefons,nekad nekas negļukoja vienmēr darbojaas.Nozaudēju/nozaga klubaa un gaaju uz Tele 2 pēc jauna tel ;D Paardevēja paarliecinaaja,ka Trend 2 "gandrīz tas pats vien ir" - pilnīgas muļķības!!!

Trend 2 pēc 2 mēn lietošanas brīžiem pazūd jūtība touch screen,uzkaras pat tad ja kopaa lietoju radio/mūzikas programmu + facebook ... Šausmas vienkaarši sakot,nevienam nenovēlu :(

Samsung galaxy s4 diezgan forsš galvenais  arī  izturīgs:) cik ir kritis  bet viss ok  superīgs ekrāns  foršas  spilgtas  krāsas un kamera  laba  13mpx :))

Labots 05.05.2015 15:15

> Ieva

> loti_labas_lietinas

iPhone, tikai jālādē katru dienu :)

Man LG bija un plīsa baigi, nekad laikam vairs nepirkšu. Samsung touch screeni.. par tiem arī visādi brīnumi dzirdēti..

samsung screeniem nav nekāda vaina. pats galvenais ir negaidīt no telefona to, ko tas nevar izdarīt.

Tieši tā. Nevajag gaidīt, ka pēkšņi apstājies telefons turpinās strādāt un ka par apstāšanos tevi nevainos.

Ir tādi gadījumi man dzirdēti pietiekoši.

> Ieva

ja aiz saziņas nāk foto, tad ieteiktu  piemest kādu eiriņu un  ieķert topašu s3 neo. gan rādītāji labāki par tiem samsungiem, ko esi nosaukusi, gan arī smukāks:D

visiem tevis nosauktajiem tālruņiem ir vidēji 5 px kamera un maza ekrāna izšķirtspēja, respektīvi, savā ziņā budžetnieki. tas, protams, nav nekas slitks, bet, ja viens no rādītājiem ir normāla kamera, tad tas tomēr daudz ko iespaido.

hmm, šeit gan foto kvalitāte ir kritizēta, bet kopumā labs http://kursors.lv/2014/08/05/samsung-galaxy-s-iii-neo-apskats/ Neizlēmīgs

zinu, arī šo lasīju, kad domāju kādu telefonu iegādāties, bet kopumā tie ir meli :D 

nokia lumia - dievs pasarg,atpestī :D ar lumijām vairāk problēmu nekā labuma. nokia diemžēl ir norietējusi.

http://www.gsmarena.com/asus_zenfone_5_a500cg-5952.php

asus arī ražo tiešāmlabus telefonus un attaisno savu vārdu.

> Ieva

nokia lumia - dievs pasarg,atpestī :D ar lumijām vairāk problēmu nekā labuma. nokia diemžēl ir norietējusi.

Pilnīgi piekrītu!

11 - 20 no 68