FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

kādus telefonus lietojat?

Sveikas!

Esmu jauna telefona meklējumos, gribētos jūsu atsauksmes par saviem, kurus ieteiktu, kurus - nē?

Skatos uz:

LG Leon, LG Spirit, LG L FINO (kādas vispār atsauksmes pa LG kopumā?)

Samsun Galaxy Ace 4

SAMSUNG GALAXY TREND 2

SAMSUNG GALAXY J1 DUAL SIM

SAMSUNG GALAXY GRAND PRIME

SONY XPERIA E4G

SONY XPERIA E3

NOKIA LUMIA 635

īpašu prasību nav, vienīgi, lai būtu kaut cik OK kamera Smejošs

68 Atbildes

laizamiem:)ir viens mīnuss bieži jālādē,iphonam lādēšanas laiks stunda,kas ļoti patīk:)

Man uzdāvināja Sony Xperia Z1 compact. Super telefons, baterija tur ilgi, lietoju internetu un zvanu, tāpat Watsup. Kamera laba un "iekšas" arī labas. Foršs, mazs un kompakts. 

pašai pagaidām ir samsung galaxy ace pirmais modelis,problēmu nekādu,kamera nav tā izcilākā-parastie 5 mpix bet bildes vēl joprojām sanāk lobas ja māki fotogrāfēt kaut nedaudz un saproti gaismu un leņķu nianses. draudzenei ir sony experia z2-nu viņa ļoti fano-kamera 20,7 mpix un slapjumu cauri nelaiž-ļoti jau slavē. 

Man ir Sony Xperia SP. Lietoju jau 2 gadus un nekadu sūdzību nav. Ļoti patīk tas, ka ir gorilla ekrans, kurš neskrapejas. Vairakas reizes ir kritis uz betona, bet nekadu defektu tam nav. Draudzene nesen nopirka Sony Xperia Z3 Compact un arī ir ļoti apmierinata. Kamera ir vienkarši super.

Aifons kalpo lieliski, nekad nav bijuši iebildumi! Sestie esot labi, 6 pluss vēl tā, par lielu. Pašai ir 5 un kamera vairāk kā apmierina, ātri var uzlādēt!

Izskatās, ka LG nav topā, arī atsauksmes nav tās labākas Neizlēmīgs

Labots 05.05.2015 17:55

> M.S.

Izskatās, ka LG nav topā, arī atsauksmes nav tās labākas Neizlēmīgs

Tieši otrādi , vislabākās atsauksmes. Man tagad ir LG G2 , pirms tam ir bijis vēl viens LG . Pa vidu bija Samsung Galaxy S3 , viennozīmīgi LG ir pārāks. Varbūt LG nav tik populāri , bet kas viņu vienreiz pamēģina , citu vairs negribēs. Samsungiem reklāma lielāka, tāpēc viņi biežāk izplatīti.
Es PAR LG.

Kaut arī LG G2 vairs nav jauns modelis , kamera viņam ir labāka par Galaxy S3.

Manam dēlam ir Sony Xperia Z , nu ļoti trausla mantiņa. Aizmugures stiklu jau 2x mainījis.

Par LG. Nevecojis. Tas ir viss, ko varu pateikt par nepieminot nemaz G3 vai kā tur bija..  Ziniet, ka aizvien var nopirkt telefonu, kas ražots 2008. gadā - kā par brīnumu (TAS NAV LG) to aizvien var izmantot darbā. Darba vajadzībām vispār iegādātos 2015. gada Spānijas izlaidumu. Kādu? Lai paliek pie manis. Darba vajadzībām vismaz kādi 3 telefoni vajadzīgi. Par to seno (08) gada telefonu ieminējos, jo tas nekad neiziet no modes. Par jaunajiem LG - lai vai kā ražotājs centos uzražot ko jaunu - LG nevar sacensties ar citiem. Tas ir un paliks vecs. Mēs dzīvojam modernā pasaulē - kā tik parādās kaut kas jauns - izvērtējam iespējas, un ņemam tik ciet. Veco metam ārā vai izmantojam darbam. LG kādu laiku nokalpojis. Sen tas bija. Ko var pateikt. Neko daudz.... Labi strādāja, taču aizvien ir savi trūkumi. Visiem tagad ir āboļu telefoni. Viņiem liekas, ka tas ir moderni. Lai nu tā būtu. Samsungs sanāk, ka ir veca grīdas lupata.  Nedaudz par Sony - labs telefons. Neko tādu sliktu nevaru pateikt. Kādu laiku arī bija agrāk kalpojis. Vairāk mūzikai un darbam varbūt piemērots. Ikdienas dzīvei vajag kaut ko tādu, kas apmierina visu, ko vēlamies. Darba vajadzībām atkal varam izmantot vecos - tā vietā, lai tos pārdodu. Tie vienmēr noder. Kaut vai kā rezerves telefoni. :) Man arī pāris rezervē ir. Izmantoju kā GPS navigāciju, kā arī ierakstu maršrutus, lai varētu vēlak tos apskatīt. Neko nemaksājot par datu pāraidi - izmantoju tikai WIFI un viss. Batereja Sony tur ilgi. Tā kā varu mierīgi to darīt. Kādreiz domāju iegādāties arī LG G2, taču pārdomāju. Palasot sliktās atsauksmes... Domāju - cik labi, ka izvēlējos ko citu.  LG pat nav saņēmis jaunājo Androidu - Lolipopu (Vai kā viņu tur) Nemaz arī neplāno to darīt..  Protams - LG jau ir tāds, kurš piedāvā vairāk par mazākām naudiņam savus telefonus. Tā teikt - tas ikvienam. Izdevīgi? Var jau būt.  Pēc kāda laika sapratīsiet, ka tas nav gluži tas, ko Jūs vēlaties.. Jūs taupat naudiņu uz sevi. Tā teikt - kaut kas man būs, bet kaut kas nebūs - sākumam pietiks, pēc tam nopirkšu sev jaunu telefonu.. Āboli? Tā Jums būs pirmā doma. Par cik tad pārdosiet LG? Ja tas jau labu laiku būs novecojis. Iespējams - cilvēki ir dažādi. Katram vajag tur dažādas iespējas apmierināt. Mums jāskatās uz to, ko mēs ikdienā darām - kādas iespējas izmantojam. Mums nevajag sākt LIELĪTIES ar to, ka nopirkām Āboli - tagad esam ļoti krutas. Ne par to ir runa - cik Jums kruts vai dārgs telefons. Runa ir par to, kā Jūs ikdienā domājiet to izmantot. Padomājiet par to. Jūs nopērkat telefonu, kuru reāli ikdienā neizmantojiet pilnībā dažādu apstākļu un iemeslu dēļ. Tad - kāpēc Jūs pirkāt? Daudzas pārdod savus Āboļus, lai pirku citus Āboļus. Tā jau tas strādā. Pērkam tad uzreiz, ja tāda iespēja ir. Kapēc mums vajag pieturēties pie tā, ka nopērkam vecāku - palietojam kādu laiku. Iepatikās. Tagad pirkšu jaunāku. Tā tas nestrādā. Jums tak ir draudzenes? Palūdzat viņām padarboties ar Āboli. Pajautājiet viņām par pieredzi un to, kā  ikdienā tiek izmantots telefons. Kam Jums to vajag. Ko Jūs ar to darīsiet? Bildēsiet bildes? FB sēdēsiet? Čatosiet ar draugiem? Dodieties ārpus mājas - kādā piedzīvojumā? Vai tikai izrādities? Es esmu kruta meitene, ar krutu telefonu, ja ?

Neliels citāts no Notepad portāla:

Vizuāli nekas daudz no G3 neatšķiras, vienīgi priekšpanelis ir teksturēts, un pircējiem pēc izvēles piedāvās 9 dažādus aizmugures vāciņus.\

Tad lūk - mēs reāli pērkam dēļ vizuālā skata jaunu telefonu - kapēc mums tas ir vajadzīgs? Mums ir jāskatās uz iespējām - ne jau uz to, kā telefons izskatās.. (Dāāa!!!)

Cenu ziņā arī (jau iepriekš minēju) LG varam jebkurā brīdī nopirkt, ja mums tas ir vajadzīgs.

Samsung atkal 700 EUR maksājam.. Ņemam telefonu kredītā - apnika pēc kāda laika.

= Vējā izmesta nauda.

LG Nexus 4 daudz man sievišķīgs telefons, taču ar saviem (-) mīnusiem..

+ / - Nevar izņemt bateriju (tam ir gan pozitīvas, gan negatīvas iezīmes)
- Komplektācijā nenāk austiņas
- Nav atmiņas kartes ievietošanas iespējas
- stikls = plīstošs

(Atkal citāts no notepad)

Skatamies- ko ikdienā daram. Kādas vajadzīgas iespējas. Neķeram tikai tāpēc, ka tas telefons izskatās smuks. Ja ņemsim kādu - skatamies, kas lācītim vēderā. Kādas atsauksmes. Kā mēs iedomājamies šo telefonu vēl lietot pēc pāris gadiem... Mēnešiem.. Dienām... Vai tas apmierina visas mūsu velmes...  Vai tagad tāds telefons ir modē? Padomājam - ko mēs gribētu ar viņu darīt ikdienā un ārpus mūsu ikdienas - vai telefons kā tāds to vispār izturēs. Mums pēc idejas vajag teleofnu ar 2 sim kartēm vai arī divus telefonus, jo personīgā dzīve ir jānodala nost no darba dzīves. Ja vien to esam ar mieru apvienot.. Ja mēs to telefonu pēc ilgāka laika nelietosim - vai pārdosim? Vai vēl tajā laikā tas būs modē? Par kādu cenu? Kāds to vispār gribēs pirkt? Varbūt izmantosim kā rezerves telefonu? (Gluži kā es to daru ar vairākiem telefoniem, kas lieliski noder manā darbā)

Šeit atkal mazs citāds no viena portāla, kur cilvēks izmanto LG G3 kā darba telefonu..

I don't like this new bleached, too simplified UI, G2 colorful UI was more my cup of tea.. BUT, I enjoy using this phone, I use it as my work phone....

I get very angry when I find new scratch on it, and I got 3 on display, nothing big, those are hair like scratches but it was never dropped and I keep close eye on it all the time. I have purchase additional 3 original back doors, so I got one in gold, blue and red plus titanium gray that came with it... Now, every one of this back plates have marks on it, from regular usage.

Rezumē:

Camera on this phone is awesome.
Display also awesome.
Sometimes can get warm but, well I play Injustice on it..
Battery life is ok, when you take into consideration that this is QHD screen...
All in all, I recommend this phone..

LG G3 novērtējums, kā darba un mazliet arī ikdienas telefons:

Build quality 8/10 - t's so damn sensitive, easily prone to scratches ans scuffs... Display isn't so tough like should be, I kept it in my pocket
Reception 9/10 -  phones NEED to catch signal much better. I had this issues with my G2 also.

Call quality 9/10 - This is ok, sometimes quiet..
Internets 10/10 - No problems or issues here, wonderful experience..

Multi-mēdija 10/10 - sometimes, occasional dropped frames can occur... in heavy games like Injustice: Gods among us...
Kamera 10/10 - Pictures look great, and realistic too. I have to admit, better than on my other phones Z3c, Z3, EYE...)

UI ātrums 10/10 - Gaismas ātrums... (ok)
Katru dienu izmantošana 9/10 - Maza problēma ar batereju.  Also, sometimes I find it too big for regular sized pockets, when it rings tricky to get it out.. Especially while driving.

Teksta ievade 9/10 - fact Swiftkey is and should be main choice, and al others alternative...
Displejs 10/10 - Best one I ever lay my eyes on... I mean on par with Note 4...

Batereja 9/10 - Good but not great. Let's just say it's good enough, and it's replaceable.

Daži trūkumi:

I don't like this new bleached, too simplified UI, G2 colorful UI was more my cup of tea..
Too sensitive to scratches, and I don't abuse phones, I care about them...
Could do better with bigger battery..

Kopējais vērtējums: 9,3 (Balstīts uz 69 atkausmēm)

īsāk sakot - LG daudz man nav nekādas vainas - es vairāk ieteiktu to izmantot arī kā darba telefonu. Personīgajām vajadzībām tomēr iesaku izvēlēties ko citu. LG tomēr izgājis no modes. Jā kādai vēl vajag LG G3 - aprakstā nedaudz pieminēju pāris labas un sliktas lietas par G3. Domāju, ka šeit visām ar angļu valodu ir viss ok. Nenāks par sliktu palasīt tajā valodā - mēs taču bieži to darām. ;) Ko es izvēlētos.. Grūti pašlaik pateikt. Āboli es nekad neņemtu... Laikam kaut ko no Samsung varbūt paņemtu un/vai kaut ko uz to pusi. Sony kādu laiku palietoju - neko sliktu nevaru teikt.. Es pārsvarā izmantoju telefonu darbam. Biznesa lietas un tamlīdzīgi. Ir ieteikumi? Rakstam komentāru. :)

> m8nik6

īsāk sakot - LG daudz man nav nekādas vainas - es vairāk ieteiktu to izmantot arī kā darba telefonu. Personīgajām vajadzībām tomēr iesaku izvēlēties ko citu. LG tomēr izgājis no modes. Jā kādai vēl vajag LG G3 - aprakstā nedaudz pieminēju pāris labas un sliktas lietas par G3. Domāju, ka šeit visām ar angļu valodu ir viss ok. Nenāks par sliktu palasīt tajā valodā - mēs taču bieži to darām. ;) Ko es izvēlētos.. Grūti pašlaik pateikt. Āboli es nekad neņemtu... Laikam kaut ko no Samsung varbūt paņemtu un/vai kaut ko uz to pusi. Sony kādu laiku palietoju - neko sliktu nevaru teikt.. Es pārsvarā izmantoju telefonu darbam. Biznesa lietas un tamlīdzīgi. Ir ieteikumi? Rakstam komentāru. :)

Nu ļoti gudri uzrakstīji. Taisnība protams tajā visā ir , taču neredzu, ka autore savā tēmā būtu interesējusies par dārgā gala jaunākajiem modeļiem.
Kas vispār ir telefoniem mode ? Ja der vienam, neder citam. Un ja reiz tos vecos modeļus vēl tirgo, tad jau kāds viņus arī labprāt pērk . Ne tā ?

Jebkuram ražotājam visu laiku iznāk jauni modeļi , iepriekšējais tātad izgājis no modes. Nu kas var atļauties, lai skrien pakaļ modei. Ja vien var definēt kāda tā ir.

31 - 40 no 68