FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

kādus telefonus lietojat?

Sveikas!

Esmu jauna telefona meklējumos, gribētos jūsu atsauksmes par saviem, kurus ieteiktu, kurus - nē?

Skatos uz:

LG Leon, LG Spirit, LG L FINO (kādas vispār atsauksmes pa LG kopumā?)

Samsun Galaxy Ace 4

SAMSUNG GALAXY TREND 2

SAMSUNG GALAXY J1 DUAL SIM

SAMSUNG GALAXY GRAND PRIME

SONY XPERIA E4G

SONY XPERIA E3

NOKIA LUMIA 635

īpašu prasību nav, vienīgi, lai būtu kaut cik OK kamera Smejošs

68 Atbildes

Labots 05.05.2015 19:46

Man ir/bija HTC One M7, pirktu M8 vai M9, bet tie manām rokām par lielu būtu, patīk, ka sms var ar 1 roku uzdrukāt, ja otra aizņemta. M7 šajā ziņa ir uz robežas starp par lielu un ir ok.

Pirmais M7 telefons 2. dienā pēc nopirkšanas izkrita no aizmugurējās bikšu kabatas kamēr sēdēju uz poda un saplaisāja ekrāns, tad vēl pēc gada priekšniecei uzkrita galda instruments un saplēsa stiklu vēl vairāk, bet f-jas netika traucētas un ekrāns rādīja bez problēmām. Pa vidu telefons regulāri visur krita un dauzījās, visi stūri bija apdaudzīti (vairs nerūpējos, jo tā pat ne pēc kā neizskatījās). Pēc ~gada lietošanas arī skaļruņu dievīgā skaņa (skaņa tiešām ir SUPER!!) sāka čarkstēt, bet tik pat labi tas varētu būt no kritieniem.

Pirms pāris mēnešiem pārdevu iepriekšējo un nopirku jaunu M7 :D esmu apmerināta.

Vienīgais mīnuss atšķirībā no pārējiem smārtfouniem un jaunākiem modeļiem ir tas, ka kamera ir sūdīga nakts un ļoti tumšos apstākļos. Tuvumā vēl zibspuldze ir ok, bet tikko kā tālāk kaut kas jānofočē vai bez zibspuldzes ir čābīgi. Dienas gaismā bildes ir ok. Priekšējā kameras krāsas un bildes ļooti patīk.

Piebildīšu, ka vispār esmu htc lietotājs gadiem un visi mani telefoni ir smagu krituši, pat braucot ar velosipēdu no rokām pret asfaltu vairākus metrus lidojuši un tikai 1 reizi ekrāns saplīsa - uz poda :D Pārējie veiksmīgi noslīkuši rokassomā ar neveiksmīgi ne līdz glam neaiztaisītu ūdens pudeli, bet visi lietoti vismaz 2 gadus.

Labots 05.05.2015 20:02

Lai autore reģsitrējās iekš notepad portāla - tur varēs ātri vien saprast, ko ņemt un ko neņemt. Es mazliet aizrāvos ar garo aprakstu. Domāju, ka vajag izvēlēties kaut ko no Samsung gala. Starpcitu - autorei PM no manis. :)  Lai nav par katru pārāk gari jāraksta. :) Mēģināšu ko piemeklēt. :) Ja man būtu viņas vietā jāizvēlās.. Es laikam ņemtu.. 

Jāsaka, ka LG varianti pārāk nav iepriecinoš - Vismaz man.  Ņemtu tiešāk kaut ko no Samsunga, taču zemāk nedaudz par kamerām - ja reiz autorei tas ir svarīgi..

Kamera: Sony Xperia E3 / Aptuvenā cena: 118 EUR

Primary 5 MP, 2592 х 1944 pixels, autofocus, LED flash, check quality

Features Geo-tagging, touch focus, face detection, HDR, panorama

Video 1080p@30fps, check qualitySecondary VGA

Kamera: SONY XPERIA E4G / Aptuvenā cena: 121 EUR

Pimary 5 MP, 2592 х 1944 pixels, autofocus, LED flash, check quality

Features Geo-tagging, touch focus, face detection, HDR, panorama

Video 1080p@30fps, check qualitySecondary 2 MP, 720p

Kamera: Samsung Galaxy Grand Prime / Aptuvenā cena: 170 EUR

Primary 8 MP, 3264 x 2448 pixels, autofocus, LED flash, check quality

Features Geo-tagging, touch focus, face/smile detection, panorama Video 1080p@30fps, check quality

Secondary 5 MP, 1080p

Kamera: SAMSUNG GALAXY J1 DUAL SIM / Aptuvenā cena: 90 EUR

Primary 5 MP, 2592 х 1944 pixels, autofocus, LED flash

Features Geo-tagging, touch focus, face detection Video 720p@30fps

Secondary 2 MP

Kamera: Samsung Galaxy Trend II Duos S7572 ??? / Aptuvenā cena: 85-90 EUR

Primary 3.15 MP, 2048 x 1536 pixels

Video Yes Secondary No

Kamera: Samsung Galaxy Ace 4 LTE G313 / Aptuvenā cena: 128 EUR

Primary 5 MP, 2592 х 1944 pixels, autofocus, LED flash

Features Geo-tagging, face/smile detection, panorama

Video 720p@30fps Secondary VGA

Kamera: (LG L FINO) / Aptuvenā cena: 95 EUR

Primary 8 MP, 3264 x 2448 pixels, autofocus, LED flash

Features Geo-tagging, touch focus, panorama

Video 480p Secondary VGA

P.S. Mans kādreizeējais LG ir nokritis vismaz 100 ja ne vairāk reižu - aizvien ekrāns ir ok, taču mazi skrāpējumi ir, kas gan netraucē lietot telefonu tālāk... :) Es izdomāju, ka paņemtu šādu: Samsung Galaxy Grand Prime Duos TV

Kādēļ nelietot to,kas pašam patīk un nenotestēt dzīvē? Katram vienmēr patiks savs modelis,gaumes atšķiras,ikdienas pielietojums arī.  Pati esmu lietojusi sony,lg,samsung ,iphonu,esmu palikusi pie iphone,jo man vienkārši vislabāk piestāv vajadzībām šis telefons.

Telefona iegāde ir arī atšķirīga no budžeta,citam,kuram varbūt nav iekāre pirkt telefonu pa 600eur,būs visvecākais samsungs ,piemēram,samsungs galaxy s2 kā perfektais telefons. Kādas,kuram tās vēlmes,iespējas. Nav tāda ''labākā telefona'' vai '' sliktākā telefona''.

Cits,piemēram,līdz pat šai dienai domā,ka nokia ar cik tur tiem 40+ pikseļiem bildēs labāk par spoguļkameru. 

Labots 05.05.2015 20:29

Nedaudz jāpiekrīt gan. Samsung nav nekāda vaina. Mūsu sabiedrība jau lēnām pāriet uz āboliem. Dažiem vēl Samsung. HTC vai kā tur viņu.. Citiem LG..  Man patīk aizvien Sony. LG.  Kāda pieredze lietojot LG? Gribētos zināt. :)  Ok - nav labāko un sliktāko telefonu, taču ir lētais gals, ko piedāvā LG. (Jau minēju iepriekš) Katrai vajadzībai un pa kabatai. Piemēram - darbam. Citām vajadzībām ābols un/vai kā nu kurai kas tīk. :) Naudmutis Var spriest ļoti daudz. Katrs cilvēciņš ir savādāks. Katram savas iespējas vajadzīgas, kā arī naudiņu lietas arī... :)

P.S. Ceru, ka autorei noderēs info par kamerām.Nevainīgs

Iphone ir ļoti parocīgs. Liekās - vienkāršs un klasisks. Mammai ir samsung galaxy s4 mini. Arī ļoti labs telefons. Mana pieredze rāda ,ka jaunās nokias ir visneizturīgākās. Bet katrs jau lieto savu telefonu mazāk vai vairāk un no tā arī atkarīgs ,cik ātri sačakarēsies. Salonā vari izstāstīt ,ko visvairāk telefonā lieto un ,tad gan jau palīdzēs piemeklēt īsto. Pajautā piedāvāto telefonu atsauksmes. Bet kā Janeta saka,katram sava gaume. Jāizmēģina arī kaut kas jauns lai pati varētu izsecināt. Mums katrai gaume atsķirās.;)

Paldies! Specifikāciju izskatīju, neesmu specs. SAMSUNG GALAXY GRAND PRIME laikam ir labākais no šeit minētajiem Samsungiem, apskatīju veikalā - milzīgs. Laikam telefonu mode no mini iet uz maxi Smejošs

Vēršu uzmanību uz to, ka ir arī Samsung Galaxy Grand Prime Duos TV.

Man bija gandrīz divus gadus LG L7, manām vajadzībām un prasībām bija OK šis telefons, arī cena nebija augsta. Tikai pēc aptuveni gada sāka ļoti "bremzēt". Nesu pat uz garantiju, bet pēc laika tas pats.. Bet visādi citādi neko sliktu nevaru teikt. Esmu dzirdējusi, ka no jaunajiem LG esot labs Nexus ;)

Šobrīd lietoju Samsung Galaxy S5 mini. Arī labs telefons. Ekrāns mazliet mazāks kā S5, bet cena 2X mazāka :) Pie tam, man kaut kā neliekas arī parocīgi baigie "ķieģeļi", bet katram jau savs :)) Lielam ekrānam arī nav ne vainas! :)

Man bija gandrīz divus gadus LG L7, manām vajadzībām un prasībām bija OK šis telefons, arī cena nebija augsta. Tikai pēc aptuveni gada sāka ļoti "bremzēt". Nesu pat uz garantiju, bet pēc laika tas pats.. Bet visādi citādi neko sliktu nevaru teikt. Esmu dzirdējusi, ka no jaunajiem LG esot labs Nexus ;)

Šobrīd lietoju Samsung Galaxy S5 mini. Arī labs telefons. Ekrāns mazliet mazāks kā S5, bet cena 2X mazāka :) Pie tam, man kaut kā neliekas arī parocīgi baigie "ķieģeļi", bet katram jau savs :)) Lielam ekrānam arī nav ne vainas! :)

41 - 50 no 68