FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

krāpšana vai kas?

NEsaprotamā veidā no mana konta ir veikts darījums -2.50 eiro . Atver skapi LT VILNIUS . 

Neko tādu neesmu darījusi , neko pirkusi neesmu ne Atver skapi ne Lietuvā , tagad bankā bloķēja karti , rakstīšu iesniegummu ,tiks skaidrībā. Bet pagaidām gribu zināt vai kādai no Jums tā nav bijis ? 

7 Atbildes

Administrācijai jau rakstīji vēstuli par šo gadījumu? Viņi noteikti Jums var palīdzēt.

Tas nav par skapja naudiņām?

visticamāk, ka saistīts ar skapja naudām, jo ņemot vērā to, ka atverskapi.lv ir tas pats, kas ss.lv vai kāds cits sludinājumu serveris, kuram bankas dati nav piesaistīti, tad tas ir vienīgais loģiskais skaidrojums.

ja izmanto seb banku tad nebrīnies, ka nauda no konta par pirkumiem pazūd pēc dažām dienām. ir gadījies kad priecājos, ka nav noņemta nauda par pirms 3 dienām veiktu darījumu, kas nerādas arī pie rezervētās summas. seb banka ir bremze.

Man arii ir seb banka, ari pirms paris dienam briinijos kapec man pedejos 2 menesus, pirmajos menesa datumos atvelk naudu bija divi gadijumi arii tadi ka atnak iszina no bankas ka ir atvilkta nauda 01;30 naktii...un ibanka nekas neuzradas!Izdomaju papetiit cekus (vienmer saglabaju cekus lidz nakamajam meneisim katram gadijumam) un ja nonacu pie secinajuma ka esmu kaut ko pirkusi pirms 2 nedelam un tikai pec tam divam nedelam man atvelk,bet  tas jau ir tad kad visu esmu izterejusi un tagad tik minusos summa sakrajusies... Pārsteigts Agrak gan man nekad sadi nav gadijies,ka tikai sos divus pedejos menesus! Diivainaa seb banka!Smejošs es jau saku apsvert domu ka varbut vajadzetu pariet uz citu banku lai nerastot kadi parpratumi!Nevainīgs

> Elina

Man arii ir seb banka, ari pirms paris dienam briinijos kapec man pedejos 2 menesus, pirmajos menesa datumos atvelk naudu bija divi gadijumi arii tadi ka atnak iszina no bankas ka ir atvilkta nauda 01;30 naktii...un ibanka nekas neuzradas!Izdomaju papetiit cekus (vienmer saglabaju cekus lidz nakamajam meneisim katram gadijumam) un ja nonacu pie secinajuma ka esmu kaut ko pirkusi pirms 2 nedelam un tikai pec tam divam nedelam man atvelk,bet  tas jau ir tad kad visu esmu izterejusi un tagad tik minusos summa sakrajusies... Pārsteigts Agrak gan man nekad sadi nav gadijies,ka tikai sos divus pedejos menesus! Diivainaa seb banka!Smejošs es jau saku apsvert domu ka varbut vajadzetu pariet uz citu banku lai nerastot kadi parpratumi!Nevainīgs

jā, man bieži vien gadās šādi maģiskie vēdiņi, kas netērējas un pazūd tikai pēc absurda laika posma :D

Ne jau SEB ir vainīga, bet gan paardevējs, kurš info nosūta novēloti. 

Paldies. Jaa suutiju naudiņas. Ahhhhh tagad nobloķēta karte un atkal jāiet uz banku utt. Ujjjjj:///

1 - 7 no 7