Jaunās kurpes spiež - kā iestaigāt?

Sveicinātas,

Nopirku sava izmēra kurpes- mākslīgās ādas, laikojot derēja (īpaši ilgi kājās neturēju, mazliet pastaigāju) Likās OK. Tagad vienu dienu uzvilku uz darbu, kājas saberztas un spiež!! Kā iestaigāt vai kaut nedaudz izstaipīt??? :(


9 Atbildes


http://www.youtube.com/watch?v=qf5mJ7aR2t8 vēl neesmu mēģinājusi, bet notiekti izmēģināšu. :)


Es gan vispirms pamēģinātu ar slapju zeķi pa mājām pastigāt (ar ledu būtu bail sabeigt kurpīti) - ļoti iespējams, ka mazliet iestaipīsies, ja ne, tad vismaz pēdas pedikīram gatavas ;D

Vēl ir dzirdēts par pūšamajiem, kas palīdz iestaipīt, kā arī samazināt kurpi, bet par tiem nezinu, vai uz sintētiku strādā.


> Inky Youtube pilna ar video, ka staipa tieši ar ledus palīdzību.. vismaz kādus 5 šodien jau noskatiijos. (nezinu kaapec tik daudz, ja vienā jau viss attēlots :D )

 

Neesmu meeģinājusi, bet nedomāju ka cilvēki arzemēs atšķiras no mums . ;D

Protams, domāju ka tie tādi ādas tipa kurpēm nevis zamšai un pūkainajiem. :)

 


P.s. Apavu servisos ir arī piedāvājums - staipīt kurpes. :)


Vnk, man ir pieredze, ka aukstā laikā sintētiskie apavi saplaisā, tāpēc mazliet neuzticiba, kā arī tas, vai neizstaipa nepareizajās vietās.. Bet katram savas metodes un viedokļi ;)


Man vecmamma teica, ka vajagot samitrināt etiķī vates gabaliņu un paturēt uz tās vietas, tad pastaipīt, jo etiķis mīkstinot. Jāatzīst, ka neesmu mēģinājusi, taču jāņem vērā, ka ar to etiķi jābūt uzmanīgam , lai nesabojātu kurpes ārējo materiālu..


Šodien pamēģināju pastaipīt ar ledus palīdzību!

Man viss izdevās! :)


Labots 14.05.2013 13:10

Paldies par padomiem! Šovakar pat ķeršos klāt visām pamācībām pēc kārtas ;)


 ka ir ja maksligas adas kurpem spiez purnini ta ari var izstaipit izmantojot ledu?

1 - 9 no 9