Kuldigas slimmnica.

sveikas, vai Kuldigas slimnīcā par papildus samaksu mans draugs arī var palikt šajā slimnīcā pie manis? 
Un kadas vispār atsauksmes par Kuldigas slimnīcas ginegoloģisko nodaļu?

12 Atbildes

Nezinu ka kulldiga piemeram Tukuma var dzemdibu nodala palikt viri pa naktim tad jamaksa ir pa raskladusku   un protams jau negribiiigi tas notiek :)

Nav iespējas palikt, vismaz man nebija iespējas, murgs kaut kāds,pašai tāda neziņa, vientulība....

Pa dienu viņš bija līdzā ,bet ar visām palātā, kamēr tev nesākas dzemdības,tad pārved uz maksas, ja tādu izvēlēsies, tas ir vienkārši murgs,nav padomāts par tiem,kas iesāk ātrāk, gandrīz sanāk vīrs paliek aiz durvīm un traucē pārējām un tas,kad uztrauc pārējās un pašai neērti utt:-( Es arī jautāju kur viņam palikt tagad pa nakti,bet paldies dievam man nebija nakte un dr Gailīte nāca pretī,bet visumā, ļoooti negatīvs piedzīvojums pirms un pēc dzemdību emocijas, man pat negribas runāt:-(

vajadzētu būt palātām kur var palikt par papildus samaksu..

par attieksmi runājot- vecmātes feinas, bet pēc tam ir tīrā veiksme kādas māsiņas dežūrēs! esmu dzirdējusi atsauksmes ka daža laba ir diezgan rupja ar uzbraucošiem pārmetumiem un ar pārāk uzbāzīgiem viedokļiem .. bet esot arī feinas, kā nu pagadās :)

es kā kuldīdzniece pati braucu dzemdēt uz Dobeli, jo bija gan labas atsauksmes, gan arī vīrs bezmaksas varēja piedalīties dzemdībās.. viss bija ok, taču bija arī negatīvas emocijas- ierados priekšlaikus jo bija dzemdību laiks un pirmās pazīmes ka dzemdības ir sākušās! bija 12 naktī, sāpes sākās neciešamas, bet es visu stāvu izstaigājusi nekur neatradu nevienu no dežūrējošā personāla.. pēc stundas uzradās (izrādās gulējusi un dzirdējusi ka kāds staigā, bet nekādas reakcijas)! vel šis tas neiepriecināja, bet tie bija sīkmiņi! tā kā jebkur var būt laimes spēle- kādas maiņas gadīsies..

Cik zinu tur ir maksas izstabinas,pati nenemu,bet draudzene gan....un dzemdibas var stavet klat-noteikti ari atkarigs no situacijas,jo mums ari bija paredzetas gim dzemdibas,bet sanaca citadi un viru atstaja aiz durvim :(

> sintija

Cik zinu tur ir maksas izstabinas,pati nenemu,bet draudzene gan....un dzemdibas var stavet klat-noteikti ari atkarigs no situacijas,jo mums ari bija paredzetas gim dzemdibas,bet sanaca citadi un viru atstaja aiz durvim :(

Un cik maksaja maksas istabina? Un vai taja var palikt kopa ar viru , ja nau dzemdibas , bet citas veselibas problemas?

Up

Labots 08.05.2015 18:31

> ieskaties :

Par ko īsti tu jautā - par ginekoloģisko vai par dzemdību nodaļu ?  Ginekoloģiskajā noteikti nevar vīrs palikt pa nakti. Dzemdību nodaļā tikai tad, ja ir ģimenes palāta pieejama. Dzemdībās protams vīrs var piedalīties.

Es gan tur pabiju pirms pāris gadiem, bet ginekoloģiskajā nodaļā nebija nekādas maksas istabiņas . Var nākt ciemos normālā laikā , bet pašiem būtu jābūt pietiekoši saprotošiem un korektiem, lai pastāvīga vīrieša klātbūtne palātā neradītu neērtības citām pacientēm.  Man personīgi arī nepatiktu, ka kādai vīrs visu dienu sēdētu klāt. Un kādēļ gan tas būtu vajadzīgs ? Tā ir slimnīca, nevis hotelis.

taa kaa esmu straadaajusi vienaa no riigas slimniicaam diezgan ilgu laiku, tad ieteiktu ar jautaajumiem doties pie nodaljas vecaakaas maasas, vinja noteikti buus taa kas zinaas vislabaak atbildes un paliidzees ar to, kas ir nepiecieshams.. un vinjai noteikti ir jaabuut taalrunim uz kuru sazvaniit!! ;))

jauku dienu un, lai veicaas!

p.s. ja tomeer domaa dzemdiibu nodalju un esi staavoklii tad apsveicu un, lai mazis aug vesels un njiprs!! ;)

Ir istabas ar lielo gultu, kur Tu esi viena, un vīrs arī var palikt!!! Es ar abiem bērniem ņēmu, un biju ļoti apmierināta! Dārgāk sanāks, bet tas ir to vērts!! :)

1 - 10 no 12