FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

5pounds

Sveiki meitenes:)

http://www.everything5pounds.com

padalieties pieredzītē ar šo majas lapu...

Nekad neesmu tur neko pasūtījusi,ieskatijos skaisti apavi.

Cika maksa piegaad?kaadaa kvalitaatee preces?

16 Atbildes

piegade atskirasd no pasutita precu skaita (smaguma). Kvalitate atskiriba no preces. Vienreiz dabuju kurpes,kuras pardod ari asos, bet kvalitate nebija ipasi augsta... Ja esi kadreiz pirkusi preces centraltirgu aptuveni tadas ari ir E5P Aci miedzošs

Apavi jauki, bet zole ir savai cenu kategorijai atbilstoša - mēsls :D 

Nu piemeram ja pasūta 3 apavu paarus aptuvena cena?un cik ilgi nak>?

> Vip

Nu piemeram ja pasūta 3 apavu paarus aptuvena cena?un cik ilgi nak>?

cik atceros ap 10 marcinam,ja nav nekas mainijies.... cik esmu sutijusi nedelas laika man atsutija... Ari atskirigs vai suti svetku perioda,brivdienas... 

Kaada neveiks tuvaka laikaa no turienes kko?

Jā, zole diezgan ātri nobirst un materiāls bieži arī tāds apšaubāmas kvalitātes, bet labākas kā Ķīnas eBay un pārsteidzošā kārtā ērtas. Latvijas apavu veikalos vairs neiepērkos. Tikai nesu 5paundenes pie kurpnieka nomainīt zolīti un staigāju laimīga. Nav arī tik ļoti žēl, ja saplīst :)
Tā kā man ar nestandarta pēdu grūti vispār apavus atrast un ātri apbružājas ar konstanto velobraukšanu, tad novērtēju, ka ir tāds saits :)

Sveikas! Vai kāda tuvākajā laikā plāno veikt Pasūtījumi no E5P? Labprāt pievienosos :)

Es arī labprāt pievienotos! :)) Inky - nevēlies noorganizēt?

Es arī pievienotos!

> Amanda

Es arī labprāt pievienotos! :)) Inky - nevēlies noorganizēt?

Negribu, paldies, pagājušajā reizē iebraucu lielos mīnusos, nav nekā tāda, kā dēļ būtu mīnusus vērts organizēt :/

Pievienoties vēl varētu.

1 - 10 no 16