FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

http://www.czasnabuty.pl/

Sveikas!

varbut kada ir sutijusi no sejienes? http://www.czasnabuty.pl/ 

Kada kvalitate(cik saprotu,kaut kas lidzigs E5P? ) ? Cik izmaksa sutisana 2-3 pariem apavu? Varbut ,kada no rigas veido koppasutijumu? 

11.05.2015 12:31

Cik zinu, sūtīšanas maksa neatšķiras vai pērk 2 pārus vai 20 (max), vienalga jāmaksā aptuveni 18eiro 

Koppasūtījumu tēmā ir meitene, kas veic koppasūtījumu!!

wow, tad patiesam izdevigak pievienoties pasutit, paldies :) 

13.05.2015 23:14

Kvalitāte nav no labajām. Daļa ir Koi apavi;
Tie Koi, ko no eBay esmu sūtījusi, visiem pāris nedēļu laikā nosēžas platforma.
No lapas pāris gadus atpakaļ par gandrīz 30Ls pasūtīju zābakus (jo sūtītāja forumā bija teikusi, ka dārgākie modeļi ir ādas), izrādījās Koi, kuriem ar nagu viegli virskārtu (mākslīgās ādas) varēja noskrāpēt, bet vismaz platforma nesēdās.. Tomēr pēc dažām lietošanas reizēm jau bija samērā apskrāpēti. Pēc Skapī lasītājiem viedokļiem "tādus par labdarbā atdot kauns" stāvoklī :D, lai arī es teiktu, ka vnk apskrpāpēti. Naudu atguvu, bet neko dārgu no turienes vairs netaisos pasūtīt, jo esmu pārliecināta, ka ilgi nekalpos. Dažus apavus no tiem, kas ir bijuši tajā saitā, esmu redzējusi arī tirgū par to pašu cenu un apavi24.lv.
E5P apavi redzēti gan tajā saitā, gan ital-design. Būtībā visur līdzīga kvalitāte, tikai citos saitos jāmaksā vairāk.

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Kvalitāte nav no labajām. Daļa ir Koi apavi;
Tie Koi, ko no eBay esmu sūtījusi, visiem pāris nedēļu laikā nosēžas platforma.
No lapas pāris gadus atpakaļ par gandrīz 30Ls pasūtīju zābakus (jo sūtītāja forumā bija teikusi, ka dārgākie modeļi ir ādas), izrādījās Koi, kuriem ar nagu viegli virskārtu (mākslīgās ādas) varēja noskrāpēt, bet vismaz platforma nesēdās.. Tomēr pēc dažām lietošanas reizēm jau bija samērā apskrāpēti. Pēc Skapī lasītājiem viedokļiem "tādus par labdarbā atdot kauns" stāvoklī :D, lai arī es teiktu, ka vnk apskrpāpēti. Naudu atguvu, bet neko dārgu no turienes vairs netaisos pasūtīt, jo esmu pārliecināta, ka ilgi nekalpos. Dažus apavus no tiem, kas ir bijuši tajā saitā, esmu redzējusi arī tirgū par to pašu cenu un apavi24.lv.
E5P apavi redzēti gan tajā saitā, gan ital-design. Būtībā visur līdzīga kvalitāte, tikai citos saitos jāmaksā vairāk.

Paldies :)  Jau dabuju sev kedinas, laimiga staigaju apkart :D 

1 - 4 no 4

Tēma slēgta