FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

salidojums - ko vilkt?

Sveikas!

Pēc pāris nedēļām plānojas vidusskolas salidojums, kopš izlaiduma nav neesmu vēl ne reizi bijusi... ko vilkt, kā "nepārpucēties"? Padalieties savām idejām Skūpsts Paldies Aci miedzošs

26 Atbildes

Domāju daudz kas atkarīgs no Jūsu vecuma, figūras un vakara plāniem-vai pasedēsiet tikai skolā vai arī turpmāk kaut kur dosieties, bet kleitiņa domāju vislabakais variānts

Jā, es arī teiktu, ka kleita ir labs variants. Klāt kādi piemēroti aksesuāri-  soma, kurpes. Vairāk kaut ko grūti ieteikt nezinot kāds vecums, izskats utt.

Gadi - mazliet zem 30, apģērba izmērs 38. 

Gribētos dzirdēt jūsu idejas, kā pašas ģērbtos uz šādu pasākumu?

Es ģērbtu šiku kleitu, lai visi redz un apbrīno. Vēsais

Kuplu, modernu, spilgtu, KVALITATĪVU kleitu līdz celim,bet ne parāk greznu/kliedzošu, lai neizskatītos pēc Z-vētku egles, augstpapēžu kurpes un aksesuāri....priekšroku dotu ekskluzīvai vai šūtai kleitai, lai nebūt kā "viisiem"

Jā,es arī vilktu kādu vienkāršu,bet skaistu kleitiņu.Pavasarīgos toņos :)

Klāt kā aksesuāru kādu kaklarotu.Ja vienkrāsaina kleita,tad krāsainu kaklarotu vai otrādāk.

Somas vietā skaistu cluch somiņu. :)

Es arī vilktu kaut ko vienkāršu,elegantu,ne pārmēru pārspīlētu.Salidojumos ir svarīgi palepoties ar sasniegumiem,nevis tērpiem un kurpēm.

Es uzvilktu:

balts krekls

žakete

džinsas

augstpapēžu kurpes

Es domāju, ka noteikti vajag saģērbties tā, lai būtu sapucēta, bet tai pašā laikā ne kk vakara kleitu. Noteikti smuki ieveidot matus. Saģērbies tā itkā dotos uz savas dzimšanas dienas pusdienām :)

gjeerbtos atbilstosi shim:-skatoties -kaapeec es uz turieni ietu! vai vnk kaa pasaakumu,vai arii atraadiit sevi,tas mainiitu to-ko vilkt.Kaa arii,vai veelies atstaat iespaidu par sevi un kaadu!?

1 - 10 no 26