FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Jauna prece iekš atverskapi.lv

Godajamie pardeveji, galigi nav forsi, ja ieks sludinajumiem atlasu "jauns", bet man izmet nodriskatas sandeles. Pasekojam tomer lidzi tam, kadu sludinajumu ievietojam! Jauku dienu! ;)

Pie garumzimem nepiesienamies, no sava laptopa seit tas ievietot nav iespejams. :P

18 Atbildes

Pilnīgi piekrītu!

Par garumzīmēm, novelc apostrofu. http://laacz.lv/apostrofs/  Vēsais

tās kuras slinkas vai nesaprot internetu, ievietojot preci un neatzīmējot visus vajadzīgos rādītājus, stāvokli"jauns" savām precēm iemanto automātiski.

Pievienojos. Tāpēc es vienmēr pārjautāju, un iespējams kādai uzkrītu uz nerviem ar šo jautājumu. Administrācijai vajadzētu izlabot sludinājumu pievienošanu, lai tas punktiņš tur neiekrīt automātiski. Bet gluži tāpat kā lauciņi Pārdot, Mainīt, Dāvināt - ir tukši, un bez to aizpildīšanas sludinājumu pievienot nav iespējams. 

> Snowfox

Pilnīgi piekrītu!

Par garumzīmēm, novelc apostrofu. http://laacz.lv/apostrofs/  Vēsais

Paldies! Skūpsts

Labots 19.05.2015 13:29

par sho jau es personiigi,esmu adminiem teikusi,lai iznjem to opciju,ka automaatiski staav''jauns''....jo tieshaam tas-jauns,taapat kaa preces kraasa- balts- kas arii automaatiski staav,ja nenomaina,bojaa mekleetaaja funkciju kaa taadu.

bet...neko nemaina.

Reiz viena sieviete man stāstīja,ka pie lietotām lietām tur stāvokli ''jauns''tikai tādēļ,ka pati tās ir iegādājusies skapī,līdz ar to viņai šīs lietas ir jaunas,jo nav paspējusi lietot.

> Janeta

Reiz viena sieviete man stāstīja,ka pie lietotām lietām tur stāvokli ''jauns''tikai tādēļ,ka pati tās ir iegādājusies skapī,līdz ar to viņai šīs lietas ir jaunas,jo nav paspējusi lietot.

tad jau es ar varu sapirkt humpalās un tirgot kā jaunas. man jau viņas ir jaunas:D negodīgi, lai neteiktu vairāk... ja lietots, tad lietots, vienalga, kurš lietojis..

Es nedomāju,ka traucē ieklišķināts uz jauns,vienkārši lielākā daļa gan šeit,gan ss,gan FB tā arī uzskata un dēvē-Jauns ir jauns,tas nekas,ka vilkts un bez birkām.

Pirms kāda laika gribēju pirkt vienus puszābakus FB,meitenei teksts:

Pilnīgi jauni,dabīgas ādas puszābaki,tikai pāris reizes vilkti-saprotiet kā gribat?

Uzrakstu jautājumu,zābaki ir tiešām jauni vai valkāti.viņa man atbild: zābaki IR JAUNI,tikai dažas reizes vilkti.Un tā mēs sarakstījāmies un visas 3 reizes viņa teica vienu un to pašu,zābaki ir jauni,tikai dažas reizes vilkti.

> lellekrelle

zābaki IR JAUNI,tikai dažas reizes vilkti.Un tā mēs sarakstījāmies un visas 3 reizes viņa teica vienu un to pašu,zābaki ir jauni,tikai dažas reizes vilkti.

un te ir starpība - dažas reizes piemērīi mājās un pastaigāts pa rinķi un tomēr secināts,ka nav ērti/neder, vai dažas reizes aiziets uz Vecrīgu:D

Tikko arī kādai dāmai jautāju par somu,jo ieķeksēts ''jauns'',bet tekstā rakstīts,ka ir pāris reizes lietota. Pajautāju-kā tas strādā?Atbildē saņēmu:

''Tāpēc, ka soma ir praktiski jauna, ja vien vlkta pāris reizes ;)''

Jauna,bet vilkta,nopietni? Tam ir stāvoklis ''mazlietots''.

1 - 10 no 18