silikona krūšturis

Sveikas meitenes ! gribēju pajautāt kur jūs pērkat tās silikona bļodiņas? esmu gājusi neskaitāmās apakšveļu bodītēs, bet visur man skatās virsū ar lielām acīm...:D vai arī ja jums kādai ir es labprāt iegādātos..vai samainītu uz kko no mana skapja ja kkas jums patīk! un vēl jautājums kā var noteikt izmēru ja man parastajam krūšturim izmērs ir 32/70..?


9 Atbildes


Silikona krūšturiem vajadzīgais izmērs ir tikai bļodiņas izmērs. 32/70 šajā gadījumā nederēs, jo tas ir tikai apkārtmēra izmērs (collās/centimetros). Gan jau uz krūšturiem rakstīts A, B vai C vai kāds cits. Vai arī to noteikt var pēc izmēru tabulām - internetā noteikti atrodamas - vajadzīgs apkārtmērs zem krūtīm un krūtīs un šo mēru starpība norāda uz bļodiņas izmēru.

Nopirkt šādus krūšturus noteikti var internetā. ;)


TE ATVER SKAPI ARĪ BIJA PĀRDOŠANĀ SILIKONA


Esmu pirkusi gan Cubus, gan Lindex veikala, pec pieredzes saku, ka labakas blodinas ir tas, kuras nav no tira silikona, bet gan ir auduma ar silkona ieksinu. ;)

 


kāda atšķirība viņām ir?! kapēc tev tās patīk labāk?!


Blodinas, kas ir tiri no silikona bija loti biezas, attiecigi, mana gadijuma pareizi butu bijis  nemt izmeru lielakas blodinas par savu isto izmeru, turklat sajuta bija tada, ka krutis tiktu vilktas uz leju, bet blodinas, kas ir no audumaar silikona ieksu ir planas un vieglas, lai gan, ja godigi, man sada tipa krusturi vispar neliekas erti :)

p.s. atvainojos, ka bez garumzimem, datora vel nav tildes ;/


pilnīgi piekrītu - no auduma ar silikonu iekšaa ir labaak, es savu nopirku lindeks veikalaa, esmu ļoti apmierinaata, iesaku :)


Ja ir interese varu pārdot...man stāv skapī un pati es tādus neizmantoju..māsa atveda un gribēja pārdot, bet pati aizbrauca un atstāja man...ir iespēja apskatīties un arī piemērīt Teikā...mans nr. 29660027

1 - 9 no 9