FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

par alimentiem

sveikas! ŠOdien iesniedzu tiesā prasiibupar alimentiem. tur man teica,ka varu gaidiit tik uz rudeni. tad nu man jautaajums, vai par shiem meeneshiem ,kameer gaidu, man arii kko maksaas?

18 Atbildes

Man arī tiesa bij jāgaida trīs mēneeši.Tad vēl lēmums -mēnesis(kura laikā var apstrīdēt),tad pie tiesu izpildītāja jāiet,tad vēl mēnesi jāgaida,un tikai tad uz Uzturlīdzekļu garantijas fondu,un tad atkal mēnesis-lēmums jāgaida.Garš murgs!

Izturību un pacietību vajadzēs daudz!!!

nelasiju visus garos komentarus,bet atbilde uz Tavu jautajumu-uzturlidzeklju parads kraajas no iesniegshanas brizha!!!!!!tatad,ja nemaksas visu sho laiku lidz rudenim,tad pec tiesas(un tiesas lemuma) summinja jau bus laba iekrajusies!

> Liene

nelasiju visus garos komentarus,bet atbilde uz Tavu jautajumu-uzturlidzeklju parads kraajas no iesniegshanas brizha!!!!!!tatad,ja nemaksas visu sho laiku lidz rudenim,tad pec tiesas(un tiesas lemuma) summinja jau bus laba iekrajusies!

Nu ja tu būtu izlasījusi citu atbildes tad redzētu, ka kāda jau ir atbildējusi tādu pašu informāciju.

Labots 27.05.2015 13:08

izturību Jums!

Eljuks - kādēļ 8gadi? ::o

tas paliek ka parads,gars process,bet paveicams.izturiibu.turklat no s.g.1 junija stajas speka likums par melno sarakstu un citam paradnieka ierobezojosam lietam.saita likumi.lv viss ir.

pirms apmēram gada arī iesniedzu tiešā prasību. Un man paskaidroja ka no datuma kurā ir iesniegti papīri viņam ir jāmaksā alimenti līdz tiesai.un tālāk jau pēc tiesas kā parasti.

arī pret negodprātīgiem tēviem var cīņu uzvarēt, bet tas prasa nervus un laiku...tas bij gadus 10 vismaz atpakaļ, kad cīnījos ar savu bērna radītāju, visu laiku bez rezultātiem..izmisuma brīdī uzrakstīju vēstuli IEVAI, un tad tik sākās!!! pēkšņi atklājās, ka ar viņu var cīnīties,  līdz tam nevarēja :)) šī bija tā retā lieta, kas nonāca līdz tiesai, kā krimināllieta un puisim iedeva pusgadu nosacīti ar gadu pārbaudes laiku. man nekad vairs nevajadzēja uztraukties, ka kontā neienāks nauda. pēc vēstules publicēšanas, es sapratu, ka neesmu tāda vienīgā, ka ir tik daudz šādu draņķu, kas nerūpējas par saviem bērniem, man zvanīja pilnīgi sveši cilvēki un teica paldies, ka esmu šo problēmu "izmetusi uz ielas". pēc tam bija liela diskusija žurnālā, jo nāca kaudzēm vēstules...bija diskusija televīzijā...un rezultāta to, ka bērniem gribas ēst šodien, nevis rīt, sāka risināt un radās uzturlīdzekļu fonds..līdz tam nekā tāda nebija. galvenais-nenolaid rokas un turpini, lai cik tas liktos bezjēdzīgi un laikietilpīgi. Atceries, ka vispirms tas ir bērna labā, viņam ir tik daudz vajadzību! Veiksmi!

11 - 18 no 18