Vajadzīgs jūsu padoms- sarkana kleita

Sveikas! Domaaju, ka daudzas meitenes šeit ir ar stila izjūtu uz Tu, tadēļ vēlējos pajautaat jūsu padomu un viedokli.

Plaanoju vilkt attēlaa redzamo kleitiņu uz kaazaam, taču nekaadi nevaru saprast, kaadu aksesuaarus un kaadaa kraasaa vilkt klaat, kuri izskatītos skaisti. Biju domaajusi kaut ko melnu, bet laikam nav tas labaakais variants, tadēļ ceru uz jūsu idejaam! :) 

21 Atbildes

:)Smuka kleita;)Bet taa kaa vinja jau pati par sevi ir ljoti skaista,kosha un ieveerojama, tad ieteiktu ar aksesuaariem baigi nepaarcensties.es panjemtu tikai mazo  klachveidiigo sominju un tikai kkaadus nelielus auskarinjus ieliktu.Kraasa arii atkariiga kaadi apavi Jums buus.Manupraat der gan melns, gan citas kraasas...atkariigs jau tomeer kaa pati juutaties...:)

Sveika,pie sarkana terpa ieteiktu izveleties beshigus apavus,melnie izskatisies par smagu,domaaju,sevishkji pavasari un vasara :) pie shadas kleitas,aksesuarus ari melnus neieteiktu...skatoties kada peroniba jus esat,es varetu uzvilkt vai nu greznus auskarus vai rokasspradzi akcentam,teiksim ar krasainiem akmenjiem zeltaa(man tuvs ir glamour :)) bet ljoti vienkarshi auskarinji un gredzentinjsh ari izskatisies labi ;) Sominju ari izveletos beshigu,vienkarshu uz kjedites vai katch :)

Es izvēlētos skaistus auskarus , un zelta krāsas clutch... Sarkans un zelts.... tas pats attiecas uz auskariem, kaut ko tādu, kas ir elegants un saskanīgs ar somiņu. Kurpes- noteikti arī zeltainas. 

tumsi zila krasa ir super ,ja vilksi auskarus tumsi zilus un apavus  bus vislabakais ..jo sarkanais nomac visas krasas,,lai nav ta ka tikai kleitu redz,,pielieto rotas un apavus super tumsi zilo toni ,tad skats tiks pieversts tev nevis kleitai

Te viedokļi sakrīt par bēšu vai zelta kraasu, tad laikam tiešaam labs variants. Un varētu būt skaisti, nebiju iedomaajusies :)

Un kaa jums šķiet, tur orģinaali ir klaat tada paša auduma un kraasas josta, varbūt to arī mainīt uz kaadu citas kraasas, plataaku, šauraaku, vai nemainīt? 

Prieks, ka tiešaam atbildat :)

iftigi tumso zilo noteikt iesaku

ar to jostinu ir ka ir izvelis pes auguma garuma  ja esi virs 1,75 tad smalku no 2-3cm bet ja no 1,56-69 tad 3-4,5,,bet vislabak tomer smalku garai sarkanai kleitai ,,varbut 3-4 rindu kristalu jostina,,vel jaskatas tas savienojums,,sada tipa kleitam vai noslegta vai nokarena vismaz 30cm aizdares vieta

apskauzhu,ka tik gara kleita,noteikti,ka pati neesi no super garajaam,jo garajaam atrast ,lai velkaas pa zemi,ir kaa neiespeejamaa misija Vēsais

esmu 178 un kleita laikam būs jaatšuj, atkarīgs kaadas kurpes uzvilkšu. 

šaadas kleitas ir ebay, bet pati brīnos, ka nav par īsu :D

1 - 10 no 21