Vajadzīgs jūsu padoms- sarkana kleita

Sveikas! Domaaju, ka daudzas meitenes šeit ir ar stila izjūtu uz Tu, tadēļ vēlējos pajautaat jūsu padomu un viedokli.

Plaanoju vilkt attēlaa redzamo kleitiņu uz kaazaam, taču nekaadi nevaru saprast, kaadu aksesuaarus un kaadaa kraasaa vilkt klaat, kuri izskatītos skaisti. Biju domaajusi kaut ko melnu, bet laikam nav tas labaakais variants, tadēļ ceru uz jūsu idejaam! :) 

21 Atbildes

> sunrise

esmu 178 un kleita laikam būs jaatšuj, atkarīgs kaadas kurpes uzvilkšu. 

šaadas kleitas ir ebay, bet pati brīnos, ka nav par īsu :D

es zinu,ka arii ali ir taadas kleitas,bet cik shai bija noraadiitais garums varbuut atceries?es arii 177cm,bet tik garu kleitu nekad neesmu dabuujusi,svaarkus arii ne,tie kjiinieshiem parasti 1m garaakais....

Garumu nevaru pateikt, jo pirku šeit, bet nu skaidrs, ka ķīniešu kleita. Es nekad nesūtīju ne bikses, ne garaas kleitas no ķīniešiem, jo arī likaas, ka viss būs par īsu. Esi mēģinaajusi ko sūtīt?

@sniedze, tikko paskatījos, ar tumsi zilo tiesaam iet skaisti kopaa, nebiju iedomaajusies, bet uz kazaam laikam beešais vai zelta bus svinigak :)

varbut vel kaadi varianti vai viedokļi?

sunrise nu es kaadreiz biezhi pirkos aliexpress kjiinas saitaa,pagaajusho gad ciitiigi garos svaarkus mekleeju,bet visi tikai maximums 1metru gari,kas nebuus liidz zemei vai arii taadi nekaadi,ja garaaki....un kleitas esmu peetiijusi,parasti garums garajaam kleitaam taads,ka buutu ok uz 167,ne 177 :) vai arii,ja garaakas tad cena..:)

KĀZĀS NEVELK BALTAS UN SARKANAS KLEITAS!!! Tas ir tabu, jo tā ir LĪGAVAS diena un visa uzmanība ir līgavai nevis tai, kas uzvelk sarkano kleitu.. Te pāris piemēri kāpēc:

Sākumā ienāca prātā krēmkrāsa, bet laikam tomēr meklētu zelta krāsas apavus un aksesuārus Skūpsts

Labots 21.05.2015 20:48

Es personīgi gribētu nosist to (rupji neizteikšos) sievieti, kas būtu spējīga un manu īpašo dienu uzvilkt garu, koši sarkanu kleitu..

Ja vēl tā ir ļoooti īpaša persona un līgava devusi atļauju, tad jā, bet savādāk..

http://www.tracyfowler.com/wp-content/uploads/galleries/post-420/Guest-group-shot.jpg

Šoreiz viss notiek pēc līgavas vēlmēm, jo neesmu "viesis" :)

> sunrise

Šoreiz viss notiek pēc līgavas vēlmēm, jo neesmu "viesis" :)

Ahh, nu tad viss kārtībā :) Es jau paspēju nobīties... :D

Bet citaa gadījumaa piekrītu viedoklim par visiem 100 ;)

nextshe.co.uk. Esatrast daudzsarkanu kleitušeit.
11 - 20 no 21