FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vai esat skaitiijushas,cik kurpju paari jums skapii?:))

Shodien paarliecinaajos , ka tieshaam esmu kurpju fane....Vareetu teikt, ka taas kolekcioneeju, par taam priecaajos un ik pa laikam varu apskatiit;))Neesmu skaitiijusi, cik man taas skaistules ir , bet domaaju to dariit:)Intereses peec veeleejos apjautaaties-vai JUUS , CITAS SIEVieTeS< esat skaitiijushas ,cik kurpju paari Jums ir skapii?:)))

18 Atbildes

Man pavisam ir 11 pāri apavu. Un liekas,ka ir jau par daudz. :D

Skaitot galva sanaca aptuveni 36 pari (bet pielauju, ka reali ir vairak, jo visus nevaru atcereties), ja neskaita tos, kas man ir ielikti seit skapi - jo tos es, protams, nevalkaju dazadu apsverumu del :D

Draugs jau mani ir iesaucis par ''simtkajiiti'', saka, ka es visa muza garuma tas visas kurpes nenonesasu :D

maz. :( :D

Vismaz 20.. 30..? Visas mīļas. Būtu vairāk, ja būtu kur likt.. :/
Trakākais, ka pēda man, šķiet, mistiski tievē, bet man jau ta šaurs izmērs.. Vismaz vakar, kad vilku pagājušas vasaras super-kurpes, ar pirkstiem gandrīz pilnībā varēja aizsniegties pāri purngalam :(

Skapī pārdošanā vienbrīd bija pat pāri 30 pāriem O.O Bet veiksmīgi esmu nokritusies līdz 10 liekiem pāriem :D

Cetri kurpju pari. Kadreiz bija loti daudz pie katra terpa svs kurpju paris, izrevideju un atstaju cetrus parus.

Man ir daaaudz...atlaizhu laikos sapirktas ar domu, ka nu noteikti tachu uzvilkshu :D Citas savukaart tiiiik ljoti mekleetas un atrastas - taa arii glabaajaas, pagaidaam izgaajienu nesagaidiijushas. Dazhas censhos paardot, kas iegaadaatas attaalinaati, bet izraadiijushaas pa mazaam vai ko nevelku... Nu kopumaa ieskaitot baseniites buus kaadi 30 paari. Dievinu kurpes, bet nu saprotu, kaa nenostaigaashu :D

Ļoti daudz!!! Arī jārevidē tā pa nopietno.

Bet nu es viiram taisnojos,ka sievietei tachu dazjaadi arii posmi dziivee...Jo man kopsh mazulja pieteikshanaas peeda pa pusotru, diviem izmeeriem lielaaka palika! Taatad-katra dziives posmaa ir vajadziigi apavi visiem dziivees gadiijumiem:)) Bet  reaali , visus neesmu uzvilkusi, bet gan jau paspeeshu...Citreiz ir taa, ka nepaspeeju un tad jau paiet laiks un vairs tik ljoti nepatiik,neliekas vairs tik stiliigi vai arii vairs nemaz neder:) Lielaakaa probleema jau taa,ka ljoti patiik papeezju apavi kaa izskataas,bet ne visi ir taadi, ar kuriem var arii baigi pastaigaat:)))

11 - 18 no 18