FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

valjeejaam kurpeem jaavelk/nav jaavelk zekjubikses???

Sveikas:)Kaa iisti ir-kurpeem ar valjeeju purngalu ir jaavelk zekjubikses?Jo ir tachu smukas izejamaaskurpesar valjeejo purnu, uz plikaam kaajaam tachu nebuutu pieklaajiigi itkaa vilkt?No otras puses, dzirdeets, ka zem taadaam kurpeem nav jaavelk zekjubikses...kaa iisti ir?:)

27.05.2015 15:08

Te arii viedoklji atshkjiraas un tad nu taa arii nesaprotu....:))protams, sandales ir pavisam savaadaak, bet ir forshi taadi augstpapeezju kurpju modelji-laka augstpapeezju kurpiite ar platforminju, bet purngals valjaa.un manupraat, izskataas ok arii oficiaalam pasaakumam....hmmm....un oficiaalaa pasaakumaa ,protams, jaavelk zekjubikses, tad nu kaa iist iri:))

27.05.2015 15:11

Ar zeķubiksēm, kurām mazs den skaits.

27.05.2015 15:15

Labots 27.05.2015 15:17

Ja ir skaistas, ne līķa baltas kājas, kas atšķiras no sejas vai ķermeņa toņa un arī, kas ir ideāli gludas kā arī skaists pedikīrs- es ietu bez zeķubiksēm.

27.05.2015 15:18

Manupraat taa patiesiiba buus taada, ka var taada tipa kurpes vilkt ar plaanaam zekjubikseem...es vienkaarshi nespeeju iedomaaties,piem, bez zekjubikseem :))

27.05.2015 15:21

> kristiana

Manupraat taa patiesiiba buus taada, ka var taada tipa kurpes vilkt ar plaanaam zekjubikseem...es vienkaarshi nespeeju iedomaaties,piem, bez zekjubikseem :))

Tad velc ar plānām. Es domāju, ka ir jādara tā, kā pašai liekas par pareizu, kā arī vadīties no sava apavu veida un apģērba, tā lai viss kopā izskatās satriecoši! Vēsais

27.05.2015 15:21

Pec etiketes ir ta, ja ir vakara pasakums obligati javelk zekubikses, jo tas ir nepieklajigi bet lidz 6diem nav javelk...

27.05.2015 15:23

bildee jau izskataas,ok,bet es,piem, uz operu neietu bez zekjubikseem:)

27.05.2015 15:26

Snowfox, Jums taisniiba:) Galu galaa,pashai jau taa intuiicija pasaka priekshaa, kaa buus pareizaak, bet nu es tik domaaju, ka buutu interesanti uzzinaat citu viedokljus,jo re kaa-arii sheit tie viedoklji dalaas, nav viennnoziimiigi.taa ka tieshaam tas katraa gadiijumaair individuaali:)Jebkuraa gadiijumaa paldies par visiem viedokljiem !!!!!!!!!!!!:)

27.05.2015 15:27

> kristiana

bildee jau izskataas,ok,bet es,piem, uz operu neietu bez zekjubikseem:)

Nu opera, tā jau pavisam cita runa Nevainīgs 

Es arī nevaru iedomāties sevi, apmeklējot operu ar kailām kājāmPārsteigts

27.05.2015 15:28

> Drupatiņa

Pec etiketes ir ta, ja ir vakara pasakums obligati javelk zekubikses, jo tas ir nepieklajigi bet lidz 6diem nav javelk...

Jaa, shim es kkaadaa zinjaa vareetu piekrist, bet ,piem,ja ir kaazas...taas parasti notiek dienas pirmaja pusee...un manupraat zekjubikses tomeer buutu jaavelk arii tad:)

11 - 20 no 22