Rīdziniekiem - vakar aizbēgu no mežacūkas!

Sveiciens visiem!

Dzīvoju Rīgā, Juglā un vakar biju Šmerļa mežā pastaigāties ar savu suni, kur mēs satikām mežacūku! Mums abām paveicās un tikām sveikas cauri. Es tikai sasitu kāju, jo nokritu aiz krituša koka. Policiju informēju.
Visu manu stāstu varat redzēt manā video: https://www.youtube.com/watch?v=0emTm_gdEyM

ES GRIBU VISUS BRĪDINĀT, JO TĀ BIJA MĀTĪTE! IESPĒJAMS, KA VIŅAI NETĀLU BIJA SIVĒNI, UN TAD VIŅAS VAR BŪT ĪPAŠI AGRESĪVAS. IZSKATĀS, KA NO CILVĒKA TĀS VAIRS NEBĪSTAS. NAV PIRMAIS GADĪJUMS, BET TOMĒR GRIBU VISUS AICINĀT UZMANĪTIES. ĪPAŠI MĀMIŅAS AR BĒRNIEM, KAS TURP DODAS PASTAIGĀTIES AR MAZUĻIEM!!! NEKAD NEVAR ZINĀT, VAI PATRĀPĪSIETIES TIEM KUSTOŅIEM CEĻĀ!

Sargāsim sevi un citus!
Anete

31 Atbildes

Ak dievs. Neviens jau netaisās likvidēt tās cūkas, jo redz ka kādam viņas nepatīk.

Te Runa ir ja viņas uzbrūk un ir bīstamas cilvēkiem.

Tas tak nav normāli, pastaigājoties pa mežu ar bērniem un te uzbrūk cūka tev , noveicas ja vēl viss labi beidzas.

Tad kad jūs stāvēsiet pretī meža cūkai gribētu redzēt jūsu rīcību.. :D

cūkas ir izbiedētas, jo viņu teritorijā ienāk svešinieks. ir pavasaris, tiek sargāti bērni. cūkas un meža dzīvnieki kā tādi nav tendēti uz cilvēku apēšanu, bet tie aizstāv savu teritoriju, pilnīgi tā pat kā tiek aizstāvētas savas mājas, ja tajās ienācis nelūgts svešinieks.

ja arī gadītos stāvēt atrodoties mežā, tad es to nefilmētu un forumos nestāstītu akvai akvai kā nu šitā vēl pie tam, ja ir bijis līdzi suns, kas neklausa komandai ko saka saimnieks.

Lasu un smejos. Kadi brinumu meza ir meza dzivnieki. Paldies Dievam,ka kads dzivniecins vel taja meza dzivo. 

Labots 28.05.2015 18:11

Tādā gadījumā ko man teikt? Visu savu dzīvi dzīvoju pie tā meža, kur tās Rīgā ķertās cūkas vedot brīvē laist :D

Cūkas gan redzētas nav, pa kādam rakumam gan ir, bet man tieši patīk, ka kādu stirniņu, lapisņu, zaķīti var redzēt ejot pastaigā un pat stāvot pieturā.. Ziepniekkalnā tas pats.

Starpcitu, tikko atcerējos, ka Andrejsalā tak vairākkārt zaķi redzēti, tā kā dzīvnieki jau sen apdzīvo Rīgu, tikai tad, kad tiem pievienojas nedaudz lielāki, sākas tracis. Skatos, ka visos gadījumos, kur ir kāds cietis, tie ir suņi, ne...?

Labots 28.05.2015 19:10

1. Rīgas teritorijā cūkas neviens šaut nedrīkst. Kurš vispār te runā par cūku likvidēšanu?

2. Es uztraucos par savu un līdzcilvēku drošību, jo tur staigā māmiņas ar bērniem. Vai jūs gribat sagaidīt, ka kāda cūka tiešām uzbrūk cilvēkam? Patrapīties viņas ceļā var jebkurš...

3. Mana ģimene šajā rajonā dzīvo vairāk kā 60 gadus. Šis mežs nav cūku mājas /teritorija bijušas ļoti sen. Runa nav par mazajiem dzīvniekiem, kurus satieku laiku pa laikam.

4. Andris Ameriks uzskata, ka cūku ienākšana pilsētā saistāma ar NATO spēku treniņiem Ādažos. Jo tas NAV normāli.

5. Cūkas jau bija aizskrējušas līdz pat Brīvības piemineklim. Ko? Mežs pārņem pilsētu? Šīs cūkas vairs tā nebīstas cilvēka. 

6. Mans suns mani ļoti labi klausa, bet, acīmredzot, viņas mednieka instinkti ir pārāk spēcīgi, lai pretotos meža dzīvnieka smakai.

Nedod Dievs jums satikt tādu cūku! Komentēt ir ļoti viegli, tāpat kā izdarīt pāragrus secinājumus un tik negatīvi atbildēt cilvēkam, kas tikai uztraucas par sava rajona drošību. Uzreiz pēc notikušā es informēju policiju.

Labots 31.05.2015 19:07

Čau. Bieži tur uzturos.. Varētu teikt, ka dzīvojos. :D [Ne jau mežā]  Nekad nav sanācis satikt.  Satiku pie skolas lapsu tikai vienu dienu. Tas arī vis. Jā, lapsām patīk skolas. Ja kāda / kāds kavē skolu - apēdīs. (Jokoju) Policija ko izdarīs? Aizvedīs to cūku prom varbūt.. Atnāks cita.. To arī aizvedīs.. Atkal atnāks cita.. :D Labs mežs. Mans mīļākais. Naktī, dienā, agros rītos eju pastaigāties, kā arī eju uz kādu noteiktu mērķi. (Pasūtījuma piegāde - piemēram) [Ne jau mežā - ātrākais ceļš cauri] Sakiet, kur tās m. cūkas ir? Gribētu satikt kādu. :) Pagaidām nav sanācis.. :( Manas domas dalās. Es neatbalstu sliktu izturēšanos pret dzīvniekiem. [Tāda nozare] Dzīvniekiem vajag brīvību - nāksies vien sadzīvot kādu laiku... Nevajag līst - kur nevajag. Nevajag trāpīties nepareizajā vietā un laikā. :) Bez tam - Rīgā ir arī citi meži. :) Citas labas atpūtas vietas. :) P.S. Biķernieku ezerā [pie trases] ir aizliegts peldēties, kā arī nav vēlams - dēļ lielā piesārņojuma. [Atvainojos par beztēmu] Domāju, ka no mušas ir uzpūsts kārtējais zilonis, kas pārpludina dzeltenās preses un masu mēdijus..  Laikam daži cilvēki aizvien nav sapratuši, ka dzīvnieki dzīvo mežā.. Speciāli lien kur nevajag. Cūku dabiskajā vidē ir kāds traucēklis - līdz ar to meklē citu vietu, kur tāds nebūtu. A tur atkal mēs esam - ēsma cūkām. Neko darīt.. Neņemsim jau lielos ieročus  līdzi uz mežu. Suns arī diezko nelīdzēs..  Ievērojam vienkāršus principus - viss būs bumbās. :) [Ne jau tur lejā - citās bumbās] Pa mežu [starpcitu] pēdējā laikā ar milzu suņiem tikai staigā.. [Baidās no cūkām vai arī no maniakiem, kas tur klīst..] Sadzīvojam meitenes un puiši. Daiļās meitenes varbūt baidās - puisiem atkal savādāk. :)

> loti_labas_lietinas

Tās cūkas neviens negrib likvidēt?! viņas tak apdraud cilvēkus!!!

Kāpēc gan ? Un kāds tur brīnums, ka, skrienot pa mežu, uz taciņas varētu būt čūska ? Runa tak ir par mežu !!!!!!!!!! Nevajag tad līst iekšā, ja nav vēlmes satikt kādu kustonīti.

> loti_labas_lietinas

> Parfait

Paldies par brīdinājumu, mana draudzene tur mēdz paskriet, kamēr sīkajam futbola treniņš. Vakar gan esot tikusi cauri ar saskriešanos ar paprāvu čūsku Pārsteigts

Ākdieniņās :o ar paprāvu odzi??? kas tajā mežā notiek???

Saki, lūdzu, kas tieši Tevi tik ļoti izbrīna ? Smejošs

Pirmais, ko es iedomājos izlasot šo tēmu - meitene taisa reklāmu savam vlogam. Mežacūka mežā - vov, kas par briesmām! Tie cilvēki, kas mežacūkas bija pie Brīvības pieminekļa redzējuši, šķiet, tikai ietvītoja par to.. Bet šeit vajadzēja uzcept videomateriālu par tik "šokējošu" notikumu. 

Labots 01.06.2015 21:52

> Santa22

Pirmais, ko es iedomājos izlasot šo tēmu - meitene taisa reklāmu savam vlogam. Mežacūka mežā - vov, kas par briesmām! Tie cilvēki, kas mežacūkas bija pie Brīvības pieminekļa redzējuši, šķiet, tikai ietvītoja par to.. Bet šeit vajadzēja uzcept videomateriālu par tik "šokējošu" notikumu. 

Zini, katrs spriež pēc sevis! Es skrēju par savu dzīvību, ar nāves bailēm, tāpēc gribu citus brīdināt, lai viņiem kaut kas tik pretīgs nebūtu jāpiedzīvo! Nedaudz vajag padomāt arī par citiem... sabiedrību, kurā dzīvojam!

21 - 30 no 31