FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Help. Sausa sejas āda.!!

Sveikas. Vēl pirms laika prasiju palīdzību par sausam rokam. Nu ir pavasaris pagajis, sakusies vasara , rokas skaistas, viss kartība. BĒEEETT!..... Sejai joprojam nekas nav palidzējis, sausaini pleķi uz sejas, bieži ir tīk sauss , ka  iet nedaudz ada nost, kauns radīties uz ielas. Kadu laiku lietoju Himalaj Herbals, sakuma palīdzēja labi, bet ada laikam pierada un es smērēju cik vien vēlos , bet neko nepalīdz. Varbūt kadai ir līdzīgi un zin ko ieteikt? Raudulīgais

45 Atbildes

> Ligucis

> sunrise

PIEKRĪTU!! Man arī bija līdzīga problēma un kosmetoloģe pateica-trūkst ūdens! Un tiešaam, palīdzēja

es izdzeru vismaz 2l ūdens dienā, bet āda sausa tāpat :D

Es izdzeru 10 litrus vismaz zāļu tēju un ūdeni, kā arī daudz ko citu :D

Tā pat par maz...

> sunnyy

> Ligucis

> sunrise

PIEKRĪTU!! Man arī bija līdzīga problēma un kosmetoloģe pateica-trūkst ūdens! Un tiešaam, palīdzēja

es izdzeru vismaz 2l ūdens dienā, bet āda sausa tāpat :D

Es izdzeru 10 litrus vismaz zāļu tēju un ūdeni, kā arī daudz ko citu :D

Tā pat par maz...

vai nu kāds vitamīnu trūkums, vai vnk iedzimta kāda no sausās ādas slimībām..

Meiģiniet iztirit adu ar zeleju mazgasanai ar sukliti,tad mitrinosais krems,palidz,katru dienu cepos saule un viss kartiba.bija sausa pec mazgasanas ideala gluda.

Vel palidz pirts!loti iesaku!

Man palīdzēja krēmi no Biodermas produktiem.

Es it ka dzeru ūdeni daudz, bet nu nešķiet, ka baigi palīdzētu.hmm. Mamma it ka teica, ka man jau mazai būdamai bija problēmas ar sausu adu, tad laikam tas jau ir iedzimtība un nekas diži nepalīdzēs.(?)Kājmutis

dus kremus un arī smu šobrīd apstajusies pie NIVEA.

varu piedāvāt šo.. 4 eur.. nav īsti manai ādai piemērots..

> Karolina

Es it ka dzeru ūdeni daudz, bet nu nešķiet, ka baigi palīdzētu.hmm. Mamma it ka teica, ka man jau mazai būdamai bija problēmas ar sausu adu, tad laikam tas jau ir iedzimtība un nekas diži nepalīdzēs.(?)Kājmutis

Man piemēram ir tāda slimība kā zvīņēde jeb ekzēma, to nevar izārstēt bet var apārstēt! Trakākajā gadījumā nāk vnk sausas adas gabali no noteiktām vietām (galvas-ko bieži jauc ar blaugznām, sejas un elkoņiem), man dermatologs izrakstīja Elocon 1mg smērīti un pilienus(galvai), kādam laikam līdz :)

Biodermas produkti palīdz. Aci miedzošs

Citrona sejas skrubis

sastāvdaļas : 

1 glāze cukura

1/2 tase olīveļļas

1 tējkarote citrona miziņu

1-2 pilienus citrona sulas

Pagatavošana: 

Vienkārši sajauc visas sastāvdaļas kopā un novietot gaisu necaurlaidīgā stikla traukā.

!!Lietojiet skrubi reizi nedēļā!!! Citronu sula kopā ar cukuru attīrīs ādu, bet sastāvā esošā eļļa neļaus ādai palikt pārāk sausai, kas ir svarīgi ziemā! 

Ārstnieciskā maska

Ādas sausumu un lobīšanos var likvidēt ar masku, kurā ir olas dzeltenums, medus, 5 pilieni eļļas un apmēram 10 pilieni citrona sulas. Kad šis maisījums kārtīgi saputots, pievieno tējkaroti samaltu auzu pārslu.

Tā kā šai maskai ir pīlinga iedarbība, to var lietot ne biežāk kā vienu reizi nedēļā. Medus, auzu pārslas, citrona sulas apvienojums sniedz attīrošu, atsvaidzinošu efektu, savukārt eļļa ar olas dzeltenumu mīkstina un viegli baro ādu. Var lietot jebkura vecuma sieviete ar jebkuru ādas tipu. Tikai jāatceras - medus ir alerģisks produkts.

Sausas ādas īpašniece uz sejas var likt visu saldo - saldus augļus un ogas un saldo krējumu.

Atsvaidzinošā maska

Ādu ātri izlīdzina un atsvaidzina maska no siltā pienā iemaisīta rauga. Raugs ir vērtīgs B vitamīnu saturošs produkts, savukārt piens satur olbaltumvielas. Šī maska uzlabos ādas izskatu un viegli tonizēs to. Tā ir ieteicama sausai, viegli nogurušai sejas ādai.

Varbūt pamēģini kaut ko šādu. Es pēdējā laikā tikai uz kaut ko dabīgu skatos, no krēmiem kas Drogās vairs roka neceļās ko pirkt.

21 - 30 no 45