FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Help. Sausa sejas āda.!!

Sveikas. Vēl pirms laika prasiju palīdzību par sausam rokam. Nu ir pavasaris pagajis, sakusies vasara , rokas skaistas, viss kartība. BĒEEETT!..... Sejai joprojam nekas nav palidzējis, sausaini pleķi uz sejas, bieži ir tīk sauss , ka  iet nedaudz ada nost, kauns radīties uz ielas. Kadu laiku lietoju Himalaj Herbals, sakuma palīdzēja labi, bet ada laikam pierada un es smērēju cik vien vēlos , bet neko nepalīdz. Varbūt kadai ir līdzīgi un zin ko ieteikt? Raudulīgais

45 Atbildes

Man dermatlogs ieteica Essex losjonu sausai ādai, der arī sejai. Nepilni 3EUR. Manai ādai ļoti patīk.

Es pati kā tik neesmu mēģinājusi cīnīties ar sauso ādu un nekā :D Gan krēmus,gan dabīgās maskas lietojusi.

Ļoti labs risinaajums pret sausu sejas aadu ir sejas krēms Bioderma Hydrabio Rich, vienkaarši superīgs krēms un galvenais, ka tiešaam palīdz, jūnija mēnesī, liekas, Benu aptiekaas ir 20% atlaide uz šo līniju. 

Man palīdzēja Nivea Sensitive sērijas krēmi, arī cīnījos ar sausiem pleķiem, manuprāt, viens no labākiem variantiem no zemākas cenas kosmētikas piedāvājumaSmejošs

Piekrītu tām, kas rakstīja, ka palīdz Biodermas produkti. Tiešām palīdz.

Es lietoju Nivea Soft krēmu, kas manai adai patīk vairak par visadiem Bioderma. Ziemaa vēl piejaucu klat nedaudz Elizabeth Arden 8 hour cream. Agraak lietoju Dzintara Niveja krēmu, bet pagaidam nav iespējas to iegadaties. 

Man arī kā gan ziemā, gan vasarā ir problēmas ar sausu ādu, iesaku visvienkāršāko variantu - NIVEA CREME, man ļoti palīdz, maz visādu ķimikāliju un pats labākais - pavisam maza cena :) bet katram jau savs, negarantēju, ka 100% palīdzēs, toties neizmetīsi lielu naudu vējā!

Labots 11.08.2015 21:17

Varbūt pamegini daudz to ūdeni. Maz tējas, kafijas, kas to izskalo no organisma. Un ja galīgi nepalīdz tad rekomendējama kosmetologa apmeklējums, kas ieteiks Tev tiešām piemērotu kosmētiku nevis kaut kādu.. internetā lasu, tādiem pleķiem ļoti dažāda izcelsme

man ir lidzeklis siem sausiem adas plekie ,,neticesi katrugadu man tie bij kad saule sakas tagad esu laimiga velies uzzinat ,raksti privati vai nosuti man savu tel nr uz manu profilu

man ir risinajums vislabak sazvanit  mani jo ar so ik gadu mocijos un tagad jau gads un miers

31 - 40 no 45