apakšveļa...

Vairākos sludinājumos esmu pamanījusi, ka meičas pārdot lietotu apakšveļu... kā Jums tas liekas ir normāli?? un ir arī tādas kas pērk lietotas biksītes??? SmejošsSmejošs

P.S. - Nav jau tik traki tie laiki, lai cilvēki sev nevēretu atļauties jaunu apakšveļu iegādāties veikalā..

34 Atbildes

Lietotu pārdot liekas par traku. Es parasti pārdodu pilnīgi jaunu - ar birkām vēl. Rīt plānos ievietot tādu, kas ir vienreiz vilkta. Tas man neliekas traki.

Lietotu gan nespētu iegādāties. :)

Nū, visas jau grib kko nopelnīt, kapēc lai nepatirgotos ar lietotām trusenītēm?? SmejošsSmejošs

Labots 11.09.2013 06:41

Njā. Varbūt atverskapi jāatver jauna sadaļa, kur varētu arī lietotus vibratorus, anālās bumbiņas utt. pirkt un pārdot?

Man gan lietotas apenes pirkt šķiet drusku jokaini. Varbūt tie aizspriedumi, bet pati ideja šķiet nepatīkama (pat, ja praktiski viss būtu izmazgāts tīrs un labā stāvoklī) :D

MaZaRiiTe, kādā veidā "vienreiz vilkta"  lai nebūtu "lietota"? Lietots jau nenozīmē obligāti novalkāts tiktāl, ka pa vīlēm jūk ārā. Arī vienreiz vilkts ir lietots, ja vien ar to nedomā 1 min piemērīšanu pāri kādam citam veļas gabalam.

Labots 11.09.2013 08:06

Vienreiz vilkts ari ir lietots. Shis ir  portals, kur pardod, maina un atdot to, kas pasai nav vajadzigs, tapec nav ko paarmest. Tikpat labi var shausminaties par taam, kas paardod- pustuksos tonaalos kreemus. Es vados pec principa- nepatik vai nav pienjemams, neskaties un neperc

Uz apakšveļu pat neskatos te. Kaut var ir ar birkām.

vot .šito es ar nekad nesapratīšu Smejošs 

Ja pats portāls ir izveidojis šādu sadaļu, tad nav ko brīnīties par tām kas pārdod. Ja šādas sadaļas nebūtu tad varētu pārmest par tādu rīcību.

Labots 11.09.2013 09:39

Tas pats arī ar peldkostīmiem...

Nu es, piemēram, nesen atradu krāmējot skapi jaunu krūšturu, kuru tā arī nebiju uzvilkusi, jo viņš ir no greznajiem, ko ikdienā vien nevilksi. Rezultātā man vairs neder apkārtmērs, tāpēc likšu šeit sludinājumu, jo tik dārgu mantu mest ārā arī negribas.

Manuprāt, tas ir ļoti induviduāli, jo cik esmu skatījusies, jaunu apakšveļu arī te var atrast.

> zaptesburka

Nu šeit es nedomaaju par apakšu, bet gan augšdaļu. Un vienreiz lietots jau skaitaas mazlietots, nevis lietots. Uzskatu, ka ja raksta "lietots", tad ir manaamas lietošanas pazīmes. Smaidīgs

Lietotu apakšdaļu es nevarētu nopirkt šeit, ja vien nav peldkostīms vai kaads kostīms, kas arī 1-2reizes uzlaikots. :)

Pēc būtības jau nekas traks nav - izmazgaa un viss. Bet steriotipi cilvēku galvaas bieži ir taadi kaa ir... :)

1 - 10 no 34