FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

apakšveļa...

Vairākos sludinājumos esmu pamanījusi, ka meičas pārdot lietotu apakšveļu... kā Jums tas liekas ir normāli?? un ir arī tādas kas pērk lietotas biksītes??? SmejošsSmejošs

P.S. - Nav jau tik traki tie laiki, lai cilvēki sev nevēretu atļauties jaunu apakšveļu iegādāties veikalā..

11.09.2013 23:50

Labots 11.09.2013 23:51

> klimovicha88

Es esmu bijis Primarka un Espirit veikalos..

Godīgi sakot es pēc vācijas Espirit paliku bez vārdiem :D

Nemaz nerunājot ar kādu Primark :D

Es nespēju iedomāties veikala darbiniekus, kuriem pēc tā, kad veiklu taisa ciet (kad beidzās darba laiks) viņiem tas vis ir jāsavāc, un jāsaliek pa vietām :D

Vācijas Espiritā bija tā, ka tur vienkārši gāzās kaudzes ar drēbēm ārā no tām kabīnēm pašas meitenes (piedošanu) pārģebās publiski, jo nebija vienkārši kur citur to darīt :D

Ja pat bija pakarināta tā apakšveļa - tā bija nepareizajos izmēros un tā tālāk... Smejošs

11.09.2013 23:58

> Boy66

Hee Man pashaI  ari bija nacies pielaikoties tur pat pie apgerbu stenda :D Bet tas bija virsjakas un parastas jakas! Jo kabines visas parpilditas :D meitenes pielasa maksimalo apgerbu skaitu un katra kamer visu pielaikos bus ka bus :D protams vel pie pardevejas pie uzlaikosanas otru turi apgerbu atstaj :D

Man Sita masa bija ciemos atbraukusi, aizvedu shopinga un ka Reiz primarka bija uz apaksvelas komplektiem atlaides pusdienu nevareju izvilkt! 

12.09.2013 00:06

Ehh tur vajag daudz laika, lai tos to veikalu tā teikt izķēmētu no A - Z. Dažādu iemeslu dēļ :D

12.09.2013 20:29

Humpalu veikalos arī pārdod lietotu apakšveļu... gan jau, ka kāds pērk, ja jau piedāvā. Neizlēmīgs

31 - 34 no 34