FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Nesaprotu!!!

Es pardodu dzemperiti sava skapiti,,,,un peksnji skatos sadala dzemperi, viena ir panjemsusi manu bildi un ielikusi sava skapi un pardod!!! Vaij ta drikst darit,njemt citu bildes un likt sava skapii un pardosana!?Pārsteigts

44 Atbildes

Kaadaa veidaa :D

tad jau taa ir kraapniece, luudzu ''niku'' studijaa, lai zinam šo varoni :)

Vispār jau nedrīkst! Iespējams kārtējā krāpniece, jo tādā gadījumā viņai konkrētais apģērbs nav, lai to tirgotu! Raksti adminiem!

Kārtējā krāpniece,arī es biju pamanījusi savu kleitu pie citas nobildēta manās mājās,palūdzu kur ņēma bildi,uzreiz izdzēsās

Taads gadijums jau bija,zog bides...Labak rakstiet tas paardeveejas niku...,lai neviens neuzkjeras! Man sanaaca sastapties tikai ar ljoti labiem cilveekiem un pavisam negribas traapiit uz kraapnieci.Taads cilveeks dara paari visam un paardeveejam un pirceejam...:(

Raksti adminiem uzreiz 

Man ari ta bija (pagajuso piekdien)

Rakstiju adminam, bet man neviens neatbildeja.

Vinjas niks ir  kika150399 ,,,,Ieskatijos vinjai skapi vinjai ir taka visadas drebes,,,,uzrakstiju vinjai paris vestules arii,,,lai dzes ara manu bildi!!!!:@

šeit viss ir atļauts un ne par ko nav jābrīnās,katrs dara ko grib un kā grib.Sen esmu to sapratusi un vairs nepārdzīvoju.

Autore-varbūt šī meiča Jums palīdz tirgoties?

Kaa vinja var palidzet tirgoties ja pat nepazistu vinju un vinja pardod pa citu cenu!!!

Nu re kaa tiko izlasija manas vestules un uzreiz izdzesa araa bildi!!!!! Krapniece!!!

1 - 10 no 44

Tēma slēgta