FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Nesaprotu!!!

Es pardodu dzemperiti sava skapiti,,,,un peksnji skatos sadala dzemperi, viena ir panjemsusi manu bildi un ielikusi sava skapi un pardod!!! Vaij ta drikst darit,njemt citu bildes un likt sava skapii un pardosana!?Pārsteigts

44 Atbildes

Vai tik vienkarsi bildi var nokopet?

Var uztaisīt printscreen un ūdenszīmi noņemt.

> Krixse28

Vinjas niks ir  kika150399 ,,,,Ieskatijos vinjai skapi vinjai ir taka visadas drebes,,,,uzrakstiju vinjai paris vestules arii,,,lai dzes ara manu bildi!!!!:@

Žēl ka tik meklētājs nestrādā. :D

Es arī nezinu,kā to dara,bet vairākas reizes esmu pamanījusi no dažām savām pircējām,kas feisbukā tirgo ne tikai no manis pirktās drēbes,bet vēl manis fotogrāfētās,sajaukt es to nevaru,jo neesmu laidusi nevienu savā mājas pagalmā.

> IngunaS

Var uztaisīt printscreen un ūdenszīmi noņemt.

topat nevajag darit,ja protpareizaja izmeraielikt.uzliksies udenszime virsu ieprieksejai identiski. 

Mjaa,,,nju traki,,,kkur blocina vnkarsi japieraksta sadi niki,,,lai neuzkertos!!! Vot viltniece,,,domaja kad nepiekers!!!

> Krixse28

Mjaa,,,nju traki,,,kkur blocina vnkarsi japieraksta sadi niki,,,lai neuzkertos!!! Vot viltniece,,,domaja kad nepiekers!!!

Tik superīgs portāls izdomāts , un protams ,uzrodas krāpnieces kas sabojā ...

Paldies,Krixse28,ka nepaliki vienaldzīga un pabrīdināji Vēsais

Es domāju,ka Tu pati jau esi atbildējusi uz šo jautājumu.

Nu nav par ko Daniela!:) Traki ja uzkeras uz sadiem cilvekiem diezkas patikams nav!!!:(

> Janeta

Es domāju,ka Tu pati jau esi atbildējusi uz šo jautājumu.

Tev taču atvaļinājums! Vajag sauļoties, dejot, ēst, dzert un priecāties! Aizver to skapi :)

11 - 20 no 44

Tēma slēgta