FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Nesaprotu!!!

Es pardodu dzemperiti sava skapiti,,,,un peksnji skatos sadala dzemperi, viena ir panjemsusi manu bildi un ielikusi sava skapi un pardod!!! Vaij ta drikst darit,njemt citu bildes un likt sava skapii un pardosana!?Pārsteigts

44 Atbildes

Jaa sis profils...un tas zilais dzemperitis ir mans...

Un liekas kad ta meitene nevaretu but krapniece jo pins skapis ar drebem un vel komentari,,,nez jocigi kamdel vinjai tas bija vajadzigs kopet no mana skapa drebes!?:/

Kāpēc tu nepieļauj domu, ka viņai ir tāda pati manta, bet kaut kādu iemeslu dēļ nav iespējas nofotografēt? Nu, protams, autortiesību pārkāpums un bla-bla-bla, nav smuki, bet kāpēc uzreiz krāpniece pēkšņi? Zinu, ka dažiem cilvēkiem viņu piedāvājums liekas par šauru, tad viņi to papildina mākslīgi - tipa galvenais izrais;it pircējā interesi, ieinteresēs viena manta - varbūt ieinteresēs arī citas, bet par to vienu jau var pateikt, ka rezervēts vai nopirkts. Daži tā dara, tas ir muļķīgi, bet nu nekāda krāpšana tā nav. Nokopēja viņa nevis drēbes, bet tikai bildi. Ja man neder nopirktās drēbes un nolemju tās tirgot tālāk, tad arī ielieku iepriekšēja īpašnieka uzņemtas bildes - viņam tāpat vairs nevajag, bet man ietaupa laiku. Tikai es prasu tās pa tiešo, nevis kopēju - neviens neatsaka. Nu, šeit manta nebija pirkta, bet kāda reāla skāde tev var būt no tavas bildes nokopēšanas?

Man nekada skade nav,,,bet bija neptikami redzet savu bildi,,,,un tas cilveks tad vareja man atbildet vaij uzrakstit,,,un pec manam vestulem uzreiz izdzesa...un vienu dzemperi ko vinja ir arii taka ielikusi un pardevusi arii jau ieprieks biju redzejusi un pat skatijusi un vinjs bija citai meitenei taka mans dzemperitis nebija vienigais ko vinja kope,,,tatad ta ir sakritiba,nu nezinu!! Varbut ir drebes ko vina pardod un ir varbut ar kadu drebi nokrapjas visadi var but!!! Nu ka ir ta ir galvenais izdzesa un viss nav vair tur ko njemties...

Bet ta nav ta...viena meitene jau rakstija,ka paniema vinjas konkretu bildi ,kas ir paardoshana,un veel prasa mazaak .....Ka var aiztaavet taadus cilvekus,kam vel pietam nav tas preces,kuru izveeleejaties,bet juus maksaaajat par tukshumu :(Jaalasa atsauksmes...un ja jums viss patika,vajag dazhas minutes veltiit,lai pateiktu Paldies! Mums jaabuut izpaliidzi-giem,pateicigiem,godigiem,un lai nebuutu veestules uz kuriem nesaniem atbildi... :)

Labots 18.06.2015 21:40

> Galina Pilenkova

Bet ta nav ta...viena meitene jau rakstija,ka paniema vinjas konkretu bildi ,kas ir paardoshana,un veel prasa mazaak .....Ka var aiztaavet taadus cilvekus,kam vel pietam nav tas preces,kuru izveeleejaties,bet juus maksaaajat par tukshumu :(Jaalasa atsauksmes...un ja jums viss patika,vajag dazhas minutes veltiit,lai pateiktu Paldies! Mums jaabuut izpaliidzi-giem,pateicigiem,godigiem,un lai nebuutu veestules uz kuriem nesaniem atbildi... :)

nebrinies Galina , personai Margueritte vienmer ir citāds skatijums uz pasauli,par vinju pat bija atseviska foruma diskusija :D

> Margueritte

Kāpēc tu nepieļauj domu, ka viņai ir tāda pati manta, bet kaut kādu iemeslu dēļ nav iespējas nofotografēt? Nu, protams, autortiesību pārkāpums un bla-bla-bla, nav smuki, bet kāpēc uzreiz krāpniece pēkšņi? Zinu, ka dažiem cilvēkiem viņu piedāvājums liekas par šauru, tad viņi to papildina mākslīgi - tipa galvenais izrais;it pircējā interesi, ieinteresēs viena manta - varbūt ieinteresēs arī citas, bet par to vienu jau var pateikt, ka rezervēts vai nopirkts. Daži tā dara, tas ir muļķīgi, bet nu nekāda krāpšana tā nav. Nokopēja viņa nevis drēbes, bet tikai bildi. Ja man neder nopirktās drēbes un nolemju tās tirgot tālāk, tad arī ielieku iepriekšēja īpašnieka uzņemtas bildes - viņam tāpat vairs nevajag, bet man ietaupa laiku. Tikai es prasu tās pa tiešo, nevis kopēju - neviens neatsaka. Nu, šeit manta nebija pirkta, bet kāda reāla skāde tev var būt no tavas bildes nokopēšanas?

Tu nemaz neizlasi visu diskusiju ...

Tur jau tā lieta ,ka runa iet par krāpniecību -par neesošas preces tirgošanu ,nevis bildes kopēšanu !

Labots 18.06.2015 21:29

Paldies, bet sekretāre man jau ir un pati mēma neesmu, tādēļ pataupi savus pakalpojumus kam citam, par sekretāri tevi neaicināju. Paldies par personu, būtne-radījums. Un manā nikā burta "q" nav, iemācies alfabētu vai copy-paste datorkomandu, pēc tam izliecies par gudro. Pagaidām gan nesanāca vis.

Man arī nav jālasa visa diskusija - es atbildu autorei, kura šumējas par bildes nokopēšanu.

> loti_labas_lietinas

> Janeta

Es domāju,ka Tu pati jau esi atbildējusi uz šo jautājumu.

Tev taču atvaļinājums! Vajag sauļoties, dejot, ēst, dzert un priecāties! Aizver to skapi :)

Tur jau tā lieta,ka atvaļinājumā nevis cietumā,ka nedrīkst izmantot internetu...

diezgan smieklīgi norādīt cilvēkam ,ko darīt :D

21 - 30 no 44

Tēma slēgta