FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Nesaprotu!!!

Es pardodu dzemperiti sava skapiti,,,,un peksnji skatos sadala dzemperi, viena ir panjemsusi manu bildi un ielikusi sava skapi un pardod!!! Vaij ta drikst darit,njemt citu bildes un likt sava skapii un pardosana!?Pārsteigts

44 Atbildes

Jaa dzīvaini, es protams nebūtu diez ko priecīga, ja izmantotu manas bildes, bet arī nevienm to neparmestu. Mēģinatu noskaidrot no meitenes - kadēļ ta? 

> Margueritte

Paldies, bet sekretāre man jau ir un pati mēma neesmu, tādēļ pataupi savus pakalpojumus kam citam, par sekretāri tevi neaicināju. Paldies par personu, būtne-radījums.

relax :DNoslēgts

Oho nezinaju,,,jo esmu te nesen tik,,,nju redz tapec nodomaju vel taa nu aiztav lai aiztav;D,,,Es ar nesaprotu kam jakope citu bildes,ja pasaij taij meitenei ir daudz sabildetas  savas bildes un te peksnji vinjai butu gruti nobildet dzemperiti...Visadi krapnieki ir uz pasaules un varbut ari sadi cilveki kas izliekas jauki beigas ir krapnieki...Es ta iedomajos vienkarsi var nokrapties pateikt kad pacinu izsutija un viss un talak ta nu butu mana darisana taka ja visadi var nokrapties....

Tapec es sakuma rakstiju taij meitenei un vinja man neatbildeja,,,jo gribeju noskaidrot kapec ta darits tika,,,bet vinja mani ignoreja un neatbildeja tad es uzrakstiju vel vestuliti ta uzreiz izdzesa...

> Krixse28

Oho nezinaju,,,jo esmu te nesen tik,,,nju redz tapec nodomaju vel taa nu aiztav lai aiztav;D,,,Es ar nesaprotu kam jakope citu bildes,ja pasaij taij meitenei ir daudz sabildetas  savas bildes un te peksnji vinjai butu gruti nobildet dzemperiti...Visadi krapnieki ir uz pasaules un varbut ari sadi cilveki kas izliekas jauki beigas ir krapnieki...Es ta iedomajos vienkarsi var nokrapties pateikt kad pacinu izsutija un viss un talak ta nu butu mana darisana taka ja visadi var nokrapties....

nu taa persona  ,kas aizstav ir ipašs gadijums, nenem personigi ,man tik japasmejas ,un prikols ka vina te cepas ,vairums diskusijaas , sakuma man bija zel vinu, bet tagad tik nak smiekli ,ko tu m....m padarisi ,jau vinas profils neuzrunaa ,kur nu vel kad diskusijas ierunajas nenemtu pat pa velti no vinas neko :D

Labots 18.06.2015 21:47

> Daniela

> Margueritte

Paldies, bet sekretāre man jau ir un pati mēma neesmu, tādēļ pataupi savus pakalpojumus kam citam, par sekretāri tevi neaicināju. Paldies par personu, būtne-radījums.

braukt virsu ar personigiem apvainojumiem ir jau pedejais salmins ,vaiii cik traki ka tevi aizskar tikai fakti un secinajumi :D

kadēļ vispār iesaisties diskusijā ,ja nespēj izlasīt par ko iet runa ?  :D

ja vēlas papļāpāt ir forums ,taisi savu tēmu ja runā kaut ko kā"' ezītis miglā""

Mjaa nju sk sk,,,;D;D;D....Es te vel ta iedomajos vel tas meitens ir ielicis 4 lietas un ieskaitot manu dzemperiti,,,sava garderobe un peksnji visas tas lietas tika nopirktas viena diena nju ar kka divaini,,,tiko ieliek un jau izperk hmm ir ko padomat...

Un vel visas 5 drebes sodien ielikusi ap trijiem un visas sis drebes momentali izpirka pl 19 32,,,,vaitad ta varetu but,,,man gan neskiet ka ta varetu but,,,taka kada krapnieciba vinjai bija padoma,,,vinjai nepaveicas kad es ienacu un ieraudziju savu dzemperi meklejot sev kadu dzemperiti!!!!

> Margueritte

Paldies, bet sekretāre man jau ir un pati mēma neesmu, tādēļ pataupi savus pakalpojumus kam citam, par sekretāri tevi neaicināju. Paldies par personu, būtne-radījums. Un manā nikā burta "q" nav, iemācies alfabētu vai copy-paste datorkomandu, pēc tam izliecies par gudro. Pagaidām gan nesanāca vis.

Man arī nav jālasa visa diskusija - es atbildu autorei, kura šumējas par bildes nokopēšanu.

Labots: šodien, 21:29

Tev noderētu jebkāds cilvēks kurš prot lasīt un saprast par ko vispār ir runa NoslēgtsAci miedzošs

RUNA NEIET PAR BILDES KOPĒŠANU BET PAR KRĀPNIECĪBAS MĒĢINĀJUMU

atrodi to veco diskusiju par sevi ,tur tev noderiga informacija
Noslēgts

Es nesen panjeemu bildi no sveshas paardeveejas,jo vinja peedeejo reizi tika maniita te 14gadaa,bet es ljooti mekleeeju kleitu ko vinja paardod :)Bet ieliku ar tekstu,ka peerku,neviss paardodu

31 - 40 no 44

Tēma slēgta