FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

faberlic

Sveikas! vēlējos pajautāt,vai kāda nezin,kur varetu iegadaties šo -faberlic kosmetiku interneta? 

20 Atbildes

Vēl nedēļu spēkā Ziemas izpārdošanas cenas!Skūpsts

Rīgas/Siguldas meitenes! :)

Otrdienas vakarā veicu kārtējo pasūtījumu.Saņemt varēs trešdien/ceturtdien!

ieskaties- www.faberlic.com

http://www.draugiem.lv/faberlic/

esmu arī konsultante pati lietoju ,viņu krāsas ideālas un vispār prece laba, pat manām meitenē'm kam ir alerģijas šīSkūpsts kosmētika der.iesaku.

> inga

esmu arī konsultante pati lietoju ,viņu krāsas ideālas un vispār prece laba, pat manām meitenē'm kam ir alerģijas šīSkūpsts kosmētika der.iesaku.

Vai šampūni arī labi?

> axxa

> inga

Vai šampūni arī labi?

Gaumes lieta! :) Man labi, citam vajag brendu un tik tādēļ ir labi! ;)

fl ir vairākas sērijas ar matu kopšanas līdzekļiem. Man ļoti patīk BIO arctic un Asia spa

> ijeta

> axxa

> inga

Vai šampūni arī labi?

Gaumes lieta! :) Man labi, citam vajag brendu un tik tādēļ ir labi! ;)

fl ir vairākas sērijas ar matu kopšanas līdzekļiem. Man ļoti patīk BIO arctic un Asia spa

Paldies!Aci miedzošs

ŠAMPŪNI VĒL NAV PAMĒĢINĀTI ,JO PATI TIKO SĀKU ,BET DIEZGAN DAUDZAS LIETAS PATĪK ,ZOBUPASTAS ,KRĒMI SEJAI ,MATU KRĀSAS ,AMPULAS MAtiem,acu ēnas un tuša,gribu vēl daudzko pamēģināt.

> inga

ŠAMPŪNI VĒL NAV PAMĒĢINĀTI ,JO PATI TIKO SĀKU ,BET DIEZGAN DAUDZAS LIETAS PATĪK ,ZOBUPASTAS ,KRĒMI SEJAI ,MATU KRĀSAS ,AMPULAS MAtiem,acu ēnas un tuša,gribu vēl daudzko pamēģināt.

Saprotu  Ingas prieku! :) Es jau desmit gadus priecājos :D

Iesaku vēl ieviest ikdienas kopšanā Dom faberlic produktus, tad viss prieks  dubultosies! :)

Rītdien veicu kārtējo pasūtījumu, ja kādai Rīgas meitenei kādas vēlmes,dodiet ziņu :)

virtuālais katalogs- https://faberlic.com/index.php?option=com_flippingbook&view=book&id=672&Itemid=2071&lang=lv#rp=1

11 - 20 no 20