FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Viedokļi par naudas aizdošanu.

Sveiaks meitenes,gribētos uzzināt,te ir bijušas daudzas tēmas par to naudas aizdošanu,kur tika lūgts aizdot naudu,vieni nolamāja otri saprata utt.Tātad vai kāda ir reāli aizdevusi,un kāda pieredze?Smaidīgs

14 Atbildes

Te bija meitene, kas prasīja aizdevumu 80 eur- piedāvāju reāli aizdot, bez kādiem procentiem,tīri  labdarības nolūkā. Vienīgais uz līguma pamata un ar pievienotu pases kopiju...tas bija par daudz prasīts kā izrādās:DDD - pazuda tā meitene. Pēc tā var spriest - ka naudiņu, tik ļoti nemaz nevajadzēja ,un ka meklēja muļķus , kas aizdos uz zila gaisa un zilu gaisu arī varēs atdot:D

Saviem radiniekiem, paziņam, draugiem - jaa aizdotu, bet ne jau svešiem cilvēkiem, kas lūdz šeit atverskapī. . . Ja te tik vienkarši meitenes krapjas ar drēbēm, tad aizņemoties naudu būtu visvieglakais variants kadu apkrapt.

Nesaku, ka visas kuras te lūgušas ir krapnieces, bet kaa mēs to varam zinat? 

Ziedošana jau ir cita runa, esmu caur atverskapi ziedojusi, bet beigas nebija nekadas atskaites kur ir naudiņa palikusi, un vai tiešam ir naudiņa tikusi līdz noteiktajai ģimenei..

> Kristīne Pujiņa

Esmu aizdevusi . :)

Nākošā dienā naudiņa tika atgriezta atpakaļ .

Tā reāli padomājot tad varēja to 1 dienu pagaidīt, un nemaz neaizņemties.

Bet es zinu, ka šeit ir prasījušas tādas, kam tiešām naudas nav, un lai atdotu parādu/aizdevumu atkal ir jālūdz citam.

Tagad uz katra stūra dod ātros kredītus, ja laicīgi atmaksā tad ir viss kārtībā.

Biju divām aizdevumu piedāvājusi. Vienai (tā pati, ar kuru bija saruna fon Raabe) - uz vekseļa pamata piedāvāju, arī pases kopiju dokumenta sagatavošanai prasīju un ar to bija gana, lai cilvēkam visi lūgumi izzustu (pases datus izpaust taču aizliegts, jā, jā). Otrai aizdevu, atdeva gandrīz uzreiz (it kā nauda bija negaidīti ienākusi), bet uzskatu, ka bija iemesls patiesību arī neteikt. Jo jautāju, kāpēc tad 2 eiro nevar aizņemties pie ātrajiem kredītdevējiem (pirmais kredīts turklāt vairākumam ir par brīvu) - teica, ka tiem kaut kā neuzticoties un baidoties. Bet saņemot parādu atpakaļ, atbilde šķitusi vienkāršāka - cilvēkam vienkārši nebija 18. Kāpēc slēpa šo informāciju?..

11 - 14 no 14