FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Andele!

Sveikas!

Vai kāda zina, kad plānojas tuvākā andele Rīgā? 

man tas pasākums dikti patīk, kad varu aiztaupīt VISMAZ 20-30 tikšanās (kuras notiku gada laikā) un vienā dienā (20-30 tikšanās vietā) savām lietām, kuras nav vairs aktuālas atrast jaunas īpašnieces! Tas ir fascinējoši:D

8 Atbildes

septembris?

Jā,es arī labprāt gribētu zināt. :)

Vispar ir loti atkarigs vai pardosi kaut ko no vietas un stenda lieluma. Kad man bija lielais stends daudz ko pardevu,kad bija mazais minimali ,ko pardevu...

Viadrizakais,ka bus septembri,vasara parasti nav.  seko lidzi andelwmandele.lv vai andele facebook. 

Vasarā ir gan parasti un jūlijā, starpcitu ! Bet nu šogad izskatās, ka nebūs gan.

Tikko iegāju Andeles mājaslapā. Cik sapratu, tad nākamais pasākums būs 11.07.2015, Alūksnē. Un uzrādīts, ka brīvās vietas palikušas vien 6Aci miedzošs

Jā, mājas lapai sekoju līdzi, bet domāju, ka var būt ir kāds periodiskums, kad kārtējā andele gaidāma, joprojām ceru, ka būs augustā:)

> clothes (tiekos tikai Rīgas centrā)

Jā, mājas lapai sekoju līdzi, bet domāju, ka var būt ir kāds periodiskums, kad kārtējā andele gaidāma, joprojām ceru, ka būs augustā:)

Vasarās nekad nav bijusi normālā Andele. Tās ir pavasarī un rudenī. Tā pat kā Stockmann trakās dienas :D Tikai S-TD ir ap vieniem datumiem, bet Andeles datumi staigā pa mēnešiem. Andeles tiek izziņotas vismaz 2 mēneši iepriekš, tā kā cerēt kādu uz augustu ir ļoti naivi. Visticamāk oktobrī vai novembrī.

Nu tad ceru uz oktobri :D

1 - 8 no 8