Par dūnu jakām šobrīd

Ir jautājums diskusijai,vai ir vērts tagad likt ziemas dūnu jaku pārdošanā,vai tomēr nogaidīt kad nāks sezona?

Interesē,vai kāda vispār pērk ziemas lietas vasarā? Es piemēram esmu pirkusi,jo kad nāks sezona,pēc tam nebūs tā izvēle un arī cenu ziņa tas ir izdevīgak,kā Jums?

16 Atbildes

perk! pērk! Es ieliku un jau 1ajā vai 2ajā dienā pieteicās un nopirka

Iesaku tirgot tagad par nedaudz zemāku cenu, gudras sievietes nopirks tagad, jo sezonas laikā visur cenas būs augšā :)

Protams ka perk!

Par cik var apmēram tirgot absolūti jaunu ziemas dūnu mēteli ar birku un čeku? Un par cik apmēram ir pašiem velme pirkt?

> Pārsla

Par cik var apmēram tirgot absolūti jaunu ziemas dūnu mēteli ar birku un čeku? Un par cik apmēram ir pašiem velme pirkt?

Domāju, lai izvērtētu to, cik būtu gatavas maksāt par mēteli, būtu jāievieto vismaz kādu foto šeit.

> Kirsteina

> Pārsla

Domāju, lai izvērtētu to, cik būtu gatavas maksāt par mēteli, būtu jāievieto vismaz kādu foto šeit.

tas jā,bet tā varētu būt kā pašreklāma..gribētos uzzināt vispirms,par cik apmēram cilveki ir gatavi pirkt tiešām labas firmas (ne no tirgus), modernu un smuku ziemas dūnu mētelīti :)

Man ipasi neko neperk no ziemas precem.  nu manuprat dargi nav kadi 20eur par labas firmas meteliti vai kaut ko tadu,ko es butu gatava pirkt. Bet vasara neiet par tadu cenu. Reali max 5 eur var prasit. 

5 eur?:D kas tad tas par mēteli?:D

Pamazām jau visi gatavojas rudenim un ziemai.

tieši vakar pārdevu Boss dūnu jaku, vel stāv skapī Armani;)

1 - 10 no 16