Crest 3D whitestrips

Sveikas,varbut kada pardod vai var pateikt kur iegadaties un kadas cenas?:)

11 Atbildes

Pērc ebayā. Atrodi pašu lētāko piedavajumu pēc opcijām 

tiesi skatos ebay,bet mazliet nobijos no variantiem tiem,kuri nak no kjinas un tad domaju vai tie tiesam ir isti un viss kartiba

Es pati arī esmu sūtījusi no Ebay un varu teikt, ka tiešaam ir rezultaats no viņiem! (:

vai no uk saitiem,ieraksti googlee mekleet un buus dazhaadi piedaavaajumi :)

ka vinji darbojas varat man pastastit?

Ta baigi neboja emalieju? 

> Dress VIP

tipa noeed netiirumus :D bte cik esmu lietojusi,efekts nav ilgs.....to ietekmee vai piipee,vai daudz dzer kafiju,teeju...

> zaiza

> Dress VIP

tipa noeed netiirumus :D bte cik esmu lietojusi,efekts nav ilgs.....to ietekmee vai piipee,vai daudz dzer kafiju,teeju...

Daudz dzeru kafiju.. :( Man ir loti loti jutigi zobi, bail, ja pameginasu, tad bus bedigi..

> zaiza

> Dress VIP

Crestos ir diezgan spēcīgs balinošs sastāvs, manuprāt, daudz sodas.. kad uzliec uz zobiem tad pēc kāda laika juti ka tie kļuvusi jūtīgi, sāpīgi pat. Ilgstoši neiesaku lietot, jo sajūta, ka noēd zobu sastāvam iekšēji kaut ko

> loti_labas_lietinas

> zaiza

> Dress VIP

Crestos ir diezgan spēcīgs balinošs sastāvs, manuprāt, daudz sodas.. kad uzliec uz zobiem tad pēc kāda laika juti ka tie kļuvusi jūtīgi, sāpīgi pat. Ilgstoši neiesaku lietot, jo sajūta, ka noēd zobu sastāvam iekšēji kaut ko

Es ta ari zinaju, ka emaleju noed.. Raudulīgais

1 - 10 no 11