FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vai var pārdod pastastacijas kodu?

Sveikas meitenes! vai ir iespeja pārdod pasta stacijas kodu? kas jau ir registrets uz mana vārda? Jo vēlos nosūtīt paciņu tagad, bet manu maksajumu no konta tikai apskatīs tikai pirmdien ap 14:00 tās ir 3 dienas.

22 Atbildes

> LAURA

> fon Raabe

Kaada Tev starpiiba? Pirmdien arī ievietosi pakomātā, jo tāpat viss, ko tagad ievieto reāli tiks piegādāts tikai otradien!

vai tiešām tā ir? man šķita, ka piegādā arī brīvdienās, jo reāli jau katru dienu pasta stacijās ir kurjeri, arī brīvdienās.

pacina nonak otra pakomta atrakais pirmdien,ja ir ievietota piektdien. 

nevar pardot un nedrikst 

oi.. es patiešām ceru, ka rīt saņemšu savu paciņu.. Jo meitene izsūtīja šodien, pirms kurjers bija apciemojis terminālu, ar tādu domu, lai saņemtu nākamajā dienā. Nu redzēsim, pēc tam varēšu sniegt komentārus.

sie kodi nemaksa  daudz labak nepities jezga ,,vienigi vari draudzenei vai kaiminam iedot ja pasai nesanak izmantot,,bus drosak,,citadi foruma paradisies del paris naudinam

tikko izlasīju viņu mājaslapā

Pasta Stacijās ievietotās paciņas, kas paredzētas nosūtīšanai, tiek ņemtas ārā no termināliem 6 dienas nedēļā, no pirmdienas līdz sestdienai. Piegādes uz Pasta Stacijām tiek veiktas no otrdienas līdz sestdienai. Attiecīgi - sūtījumi, kas stacijās ievietoti piektdienās pēc apkalpošanas laika, sestdienās un svētdienās, tiek piegādāti otrdienās.

tas nozīmē, ka ja piektdien dienas 1.pusē piegādā pirms atnācis kurjers, tad paciņu piegādās 6dien :)

visslabak nepardot lai nav problemummtas ir tikai manas domas

> Janeta

Īsti nesaprotu,ko centies pateikt.Vari mēģināt skaidrāk? 

isti ar neizpratu bet nevienu sev kodu  netirgo,,bus vairak neskaidribu neka patiku

Labots 11.07.2015 00:27

nu laikam neloģiski sanācis. Es gribu šodien ielikt pakomātā paciņu, steidzami jānosūta līdz pirmdienas rītam, taču, tikai pirmdien pasta stacija apstrādās manu sūtījumu, jo nopirku piektdienā 22:00, bet no sākuma neiedomājos apmaksāt pakomātā. Samaksāju jau par sūtījumu 3 eiro, bet gadījās, ka vaig ātrāk paciņu, tāpēc vēršos pie Jums lai tiktu skaidrībā.

1dien atnāks man kods, un tad vēlētos kādai to pārdot par 2 eiro, bet nezinu vai tā īsti var. kā arī neesmu nekāda aktīvā tirgotāja, tāpēc neizmantošu kodiņu. Tāpēc vēlos to pārdot uz sava vārda. Nav nekas ierakstīts. Tikai vārds, uzvārds un telfoona nr, bet man liekas, ka ar citu varēs sarunāt ar manu vārdu. :) Bet ja kādai ļoti vaig varu pārdot ;) 

> letspirkums

nu laikam neloģiski sanācis. Es gribu šodien ielikt pakomātā paciņu, steidzami jānosūta līdz pirmdienas rītam, taču, tikai pirmdien pasta stacija apstrādās manu sūtījumu, jo nopirku piektdienā 22:00, bet no sākuma neiedomājos apmaksāt pakomātā. Samaksāju jau par sūtījumu 3 eiro, bet gadījās, ka vaig ātrāk paciņu, tāpēc vēršos pie Jums lai tiktu skaidrībā.

1dien atnāks man kods, un tad vēlētos kādai to pārdot par 2 eiro, bet nezinu vai tā īsti var. kā arī neesmu nekāda aktīvā tirgotāja, tāpēc neizmantošu kodiņu. Tāpēc vēlos to pārdot uz sava vārda. Nav nekas ierakstīts. Tikai vārds, uzvārds un telfoona nr, bet man liekas, ka ar citu varēs sarunāt ar manu vārdu. :) Bet ja kādai ļoti vaig varu pārdot ;) 

Labots: šodien, 00:27

Tu iegādājies mājaslapā kodu, pareizi saprotu?

Saglabā Maksājuma Uzdevumu un nosūti klientu apkalpošanai, viņi kodu atsūtīs ļoti drīz pēc tam, arī brīvdienās strādā klientu apkalpošana, cik man zināms.
Un ja kas, kods ir beztermiņa, iztērēsi kaut nākamgad.

Kods ir kods,pakomātā vadot kodu,nevajag vārdu,uzvārdu,ievada tikai ciparus. Tas nozīmē,ka kodu vari pārdot,viss kārtībā.

11 - 20 no 22