FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Shopings vienatnee vai ar draudzeneem?

Daamas daamiites!

Papljaapaasim! Pastaav vispaarpienjemts stereotips un viedoklis, ka vislabaakais veids iet " shopingaa" ir ar draudzeneem, jo draudzenes no malas noveertees, kaa izskataas, jo vairaak acu, jo lielaaka iespeeja pamaniit kaut ko forshu, jo jautraak utt utjp.. Nestriidos, tomeer man personiigi biezhi vien patiik doties iepirkumos vienai pashai.. (uzsveru - biezhi vien, nevis vienmeer), jo , dodoties ar draudzenem, ir sanacis iespaidoties un nopirkt kaut ko, ko peec tam nemaz neuzvelku..

Kaa ir jums? Kaa juus labpraataak iepeerkaties?

10 Atbildes

Es dodos viena.. Ļoti sen, tīņu vecumā devāmies kopā ar draudzenēm vislaik, bet tagad... man daudz ērtāk šķiet sēdēt mājās pie pc ar kafijas krūzi rokās un skrollot lapas, meklēt, kas patīk, nevis staigāt pa veikalu. Protams, ik pa laikam pastaigāju, bet super prieku man tas nesagādā, ļoti nogurdinoši. Nevainīgs

pat tiinju gados negaaju iepirkties ar draudzeneem,man svariigs -vai man pashai patiik,jo es jau vilkshu nevis draudzenes.

> zaiza

pat tiinju gados negaaju iepirkties ar draudzeneem,man svariigs -vai man pashai patiik,jo es jau vilkshu nevis draudzenes.

mums tur vairāk bija ne tas iemesls, ka tā labāk atrast drēbes, bet gan tāds kā tusiņš :D ja nebija, ko darīt, ļoti bieži gājām "staigāt" pa veikaliem. Ārprāts. Smejošs

Pilnīgi noteikti VIENA 

Iepērkos ar draugu vai viena pati. Man nav pierasts ar draudzenēm iet pa veikaliem,uzreiz laiks reiz 2 paiet,hah. Ērtāk ar draugu,jo viņš vismaz pateiks-vajag to lietu man vai nē. Par laimi mūsu domas vienmēr sakrīt visā. Ar draudzeni labāk dodos ēst. 

> LAURA

> zaiza

mums tur vairāk bija ne tas iemesls, ka tā labāk atrast drēbes, bet gan tāds kā tusiņš :D ja nebija, ko darīt, ļoti bieži gājām "staigāt" pa veikaliem. Ārprāts. Smejošs

nee nu,laika nosishanas peec staigaat arii var,taa es arii esmu staigaajusi,kad naudas ne vienai,ne otrai iisti nav,bet vnk valkaajamies un sapnjojam :D

Parasti eju viena. jo tad es vau izrakt kaut ko labu,kad esmu kopa ar kadu parasti nesanak...

Viena, jo draudzenēm patīk ilgi staigaat pa veikaliem, apskatīt gandrīz katru lietu, bet es parasti aatri skrienu  Smejošs 

Ja eju kopaa ar draudzenēm tad tikai apskatu piedaavaajumu vai piemēru šo to, bet reti kad ko pērku. Ja vēlos tieši kaut ko iegaadaaties tad eju vienatnē. Kaa arī man patīk lēnaa garaa izstaigaat visus veikalus, bet manaam draudzenēm ir tikai daži veikali, kur viņas iepērkas. Man patīk apskatīt un salīdzinaat piedaavaajumu un tad tikai izlemt vai man tiešaam šīs lietas ir vajadzīgas. :)

Ar draudzenēm. Vienai nepatīk staigat. Jautrak. 

1 - 10 no 10