FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kur jus perkat guess,mk un citas replikas?

Sveikas!Gribu pajautat-kur jus interneta perkat shis replikas?neiet runa jau par lietotam,bet tieshi par jaunam!varbut varat padalities ar linkiem?Ir dzivots Holande,Vacija,bet nekur nebiju manijusi.

17 Atbildes

Ja nevar atlauties, tad jau labak staigat ar kadu H&M sominu,kura ir taisita pec parauga,kadai pradas/mk vai citai sominai... Tikai nav uzrakst virsum GĻUČI! Smejošs

Var meiginat Centraltirgu, bet nu atkal tas pats stasts, redzeju Chanel smarzu repliku virsum tikai rakstits - CHAMELE. Taka ieteiktu padomat vai velies,lai ,kada par tevi pasmejas un kur nu vel ieliek milijons.lv 

Pierakstiet man pr.vestuli..padalisos!!! ;)

Labots 13.07.2015 08:08

Somas parasti tirgū esmu pirkusi, bet tikai pār plecu liekamās. Bet plkst ebay

Labots 19.07.2015 13:33

kvalitatīvas replikas arī turgū nav lētas, pēdējā, ko redzēju, tiešām labs pakaļdarinājums no kvalitatīva materiāla maksāja 89 eur. Nu neteikšu, ka baigi lēti. Oriģinaks gan 2-3 reizes dārgāks. Bet, domājams, ja grib kvalitatīvu pat repliku, tas nebūs ne tuvu 25 eur.

P.S. protams, stilīgi skan teksti par to, ka nevajag blamēties, pērkot replikas u.t.t., bet nu tā taču katra personīgi darīšana. Laikam, cilvēks izvērtējis, un tomēr vēlas, tad lai pērk. 

:) nu hm es vispar nesauktu par firmu :D :D 

Somas neiesaku pirk aliexprees. Pašai bija soma MK nopirku no ali par 35 eur. Kvalitāte s...,ātri saplīsa. :(

Sveikas, meitenes. Neesmu nekad pirkusi aliexpress, kādi tur noteikumi un nianses, tā lai neiebrauktu auzās? Jo paskatījos, īstenībā daudz visādu labu lietiņu :)

11 - 17 no 17