FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Necilvēcīga attieksme.

Tikko dabūju sliktu vērtējumu no lietotājas NAV KAUNA  vai tiešām cilvēkam nav visi mājās nekāds darījums no mana profila nav noticis. Tikai no vecā pirms 2 mēnešiem kad mani apkrāpa par veco kosmētiku  mēnesi cīnījos lai atgūtu savus zābakus kad cilvēcīgi jautāju aizej uz pastu un atsakies no zābakiem, lai man atsūta atpakaļ pretī saņēmu apvainojumus "pašla ti n...." " Stulbā aita" utt.  Kā noņemt slikto atsauksmi vai tiešām šī lietotāja terorizēs visu laiku  un kur cilvēcīgums nesaprotu!!!! Tādām personām vispār šeit nav vietas!!! 

5 Atbildes

Jaa, to arī ievēroju, skatijos , ka esi atstajusi viņai arī atsauksmi, bet pamatoti. Cilvēki ir dažadi un bieži vien atriebība ieliek pretī sliktu vērtējumu. 

Viņa noteikti ieraudzija Tavu jauno profilu un domaja pabojat viņu. 

Nezinu cik liela jēga ir rakstīt administracijai, jo viņi saka, ka dzēš atsauksmi tad kad to lūdz atsaukmses licējs, bet mēģinat jau var, par sliktu nenaks. 

> Karolina

Jaa, to arī ievēroju, skatijos , ka esi atstajusi viņai arī atsauksmi, bet pamatoti. Cilvēki ir dažadi un bieži vien atriebība ieliek pretī sliktu vērtējumu. 

Viņa noteikti ieraudzija Tavu jauno profilu un domaja pabojat viņu. 

Nezinu cik liela jēga ir rakstīt administracijai, jo viņi saka, ka dzēš atsauksmi tad kad to lūdz atsaukmses licējs, bet mēģinat jau var, par sliktu nenaks. 

Jā bet toreiz arī man bija slikta atsauksme tajā profilā no viņas tagad ir jauns un kāds vsp sakars likt darījums nav bijis godīgi sakot es esmu šokā par tādiem cilvēkiem.

Kaads niks, taada attieksme Smejošs

Viss kārtībā paldies administracijai:)) tiešām prieks ka viss nokārtojas un diena nav sabojāta.:))

> Dii

Kaads niks, taada attieksme Smejošs

Sava taisnība tur ir :)

1 - 5 no 5