Atgadījums ar negatīvu atsauksmi.

Šī būs kārtējā diskusija par negatīvo atsauksmi. Nemaz neceru, ka administrācija dzēsīs, iepriešējo "atriebības" atsauksmi par to, ka otra meitene neieradās uz tikšanos, pat pēc lūguma, lai tad kaut ābām dzēš, nedzēsa. Šis vairāk humoram un klusajām šausmām.

Labots/papildināts-------------------------------------
Situācija īsumā (jo administrācija atsauksmi dzēsa) - 2x braucu pakaļ svārkiem uz dzīvesvietu, abās reizēs it kā nopietni attaisnojumi, kāpēc nevarēja iznākt no mājas, kas bija nejauki, bet saprotami. Tomēr pēc otrās braukšanas saņēmu vēstuli, ka tirdzniecību partrauks iepriekš minēto nopietno iemeslu dēļ, tāpēc preci iegūt nebūs iespējams, kas izrādījās meli, jo pārdot preces turpināja, kas, savukārt, pēc divreizējas braukšanas un beigās tā arī preces nesaņemšanas, likās negatīvas atsauksmes vērts.
-----------------------------------------------------------

Negtīvā atsauksme, ko saņēmu pretī, beidzās ar teikumu:
"Veiksmi, atceries, ka nav ko drēbju dēļ zaudēt cieņu un galvu!"

Bet uzreiz pēc atsauksmes saņemšanas saņēmu arī vēstuli:

Ko lai saka.. Mums Skapī ir līmenis :D

P.S. Ja vēlaties ar šo meiteni satikties, acīmredzot, naktī sarunātā tikšanās uz tā paša paša datuma vakarpusi ir kaut kas, par ko iepriekš ir jāpārliecinās pat tad, ja piebraucat klāt uz mājām. Dzīves sīkums, bet noderīgi :)

41 Atbildes

get a life , :D izskataas , ka tev atverskapi ir visa dziive :D

> Fionna Gallagher

Atvaino bet ja nevēlies pārdod kāpēc, tad ir jaapvaino cilvēks ??? Lūk arī parādīji savu intelekta līmeni :)  Tad tā arī pasaki ka vsp nevēlies pārdod nevis vazā aiz deguna.!!!

Pārsteigts

> Fionna Gallagher

Vai ne! Smejošs

Letas drebes un ta jasitas? Nakti kkur ies tikties..:D Nu nopieti, ja 1x apcakareja kapec jaiet 2x.. pasa sakuma ir jau negativa atsauksme, meiteni piemanija! Atsauksmes ir jalasa rupigak un pati vainiga. Tagad publiski atkal par kadu smejas! Kauns! Ko tas dod? Paradit, ka esi ta godiga un laba? Nostadit sevi upura lome? Kad biju stavokli pasutiju dzemperus kas naa veselu muzibu, no sakuma ta ari domaju, ka aur omnivu nak prece 2-3 nedelas beigas dzemperi smirdeja un bija nonesati, pie tam 4 izmerus pa lielu, ar visu savu puni drebes bija pa lielu. Vai tapec es liku ieksa un smejos par citu? Nekad nesapratisu sadu ricibu... 

> Drupatiņa

Letas drebes un ta jasitas? Nakti kkur ies tikties..:D Nu nopieti, ja 1x apcakareja kapec jaiet 2x.. pasa sakuma ir jau negativa atsauksme, meiteni piemanija! Atsauksmes ir jalasa rupigak un pati vainiga. Tagad publiski atkal par kadu smejas! Kauns! Ko tas dod? Paradit, ka esi ta godiga un laba? Nostadit sevi upura lome? Kad biju stavokli pasutiju dzemperus kas naa veselu muzibu, no sakuma ta ari domaju, ka aur omnivu nak prece 2-3 nedelas beigas dzemperi smirdeja un bija nonesati, pie tam 4 izmerus pa lielu, ar visu savu puni drebes bija pa lielu. Vai tapec es liku ieksa un smejos par citu? Nekad nesapratisu sadu ricibu... 

Bet vai tas ir normāli, tādēļ otru svešu cilvēku  saukt par mauku, un ieteikt lai "n...m" ? Tu pati būtu priecīga saņemt šādu vēstuli?

Labots 14.07.2015 09:28

> Drupatiņa

Man arī ir bijušas šādas situācijas, ierakstu attiecīgo atsauksmi (arī tāda atriebības atsauksme ir manā profilā, ne par vienu citu diskusiju netaisīju).

Bet atsauksmē ierakstīt
"atceries, ka nav ko drēbju dēļ zaudēt cieņu un galvu!"

Un pēc tam vēstulē atsūtīt
"Tu nu gan esi viena maucīga dāma :)
Dēļ kaut kādiem svārkiem pis mozgu. :)
Nelien citu darīšanās, varbūt vienkārši negribu pārdot jo esi neglīta!"

Man personīgi likās tāds absurds un divkosība, ka gribējās padalīties ar to, kas notiek šajā portālā :)

Starpcitu, abas reizes tika minētas nopietnas veselības problēmas (publiski neteikšu kam un kādas, ja nu tika melots, lai netīšām nepiesauktu), tāpēc centos būt saprotoša, arī atsauksmi nebūtu likusi, ka nebūtu melots.

Cepies taalaaak, man moraales nav, un vienalga :D

> Aiga S Akcija!

> Drupatiņa

Bet vai tas ir normāli, tādēļ otru svešu cilvēku  saukt par mauku, un ieteikt lai "n...m" ? Tu pati būtu priecīga saņemt šādu vēstuli?

Nekas nenotiek tapat vien! Vispirms es nekad nepirktu neko no tadas kurai ir negativa atsauksme, jo ta noteikti butu es ar kuru kkas notiktu. 

prieksh kam tad likt sludinaajumus ka paardod,ja beigaas veel izveelies kam paardot kam nee,tad varbuut uzreiz pievieno klat aprakstu kaadam jaaizskataas cilveekam kuram veelies nopaardot. Vai arii tad vareeja uzrakstiit veestulee,piedod nav veelmes tev paardot,nevis cilveeks braukaa desmit reizes...

1 - 10 no 41