Atgadījums ar negatīvu atsauksmi.

Šī būs kārtējā diskusija par negatīvo atsauksmi. Nemaz neceru, ka administrācija dzēsīs, iepriešējo "atriebības" atsauksmi par to, ka otra meitene neieradās uz tikšanos, pat pēc lūguma, lai tad kaut ābām dzēš, nedzēsa. Šis vairāk humoram un klusajām šausmām.

Labots/papildināts-------------------------------------
Situācija īsumā (jo administrācija atsauksmi dzēsa) - 2x braucu pakaļ svārkiem uz dzīvesvietu, abās reizēs it kā nopietni attaisnojumi, kāpēc nevarēja iznākt no mājas, kas bija nejauki, bet saprotami. Tomēr pēc otrās braukšanas saņēmu vēstuli, ka tirdzniecību partrauks iepriekš minēto nopietno iemeslu dēļ, tāpēc preci iegūt nebūs iespējams, kas izrādījās meli, jo pārdot preces turpināja, kas, savukārt, pēc divreizējas braukšanas un beigās tā arī preces nesaņemšanas, likās negatīvas atsauksmes vērts.
-----------------------------------------------------------

Negtīvā atsauksme, ko saņēmu pretī, beidzās ar teikumu:
"Veiksmi, atceries, ka nav ko drēbju dēļ zaudēt cieņu un galvu!"

Bet uzreiz pēc atsauksmes saņemšanas saņēmu arī vēstuli:

Ko lai saka.. Mums Skapī ir līmenis :D

P.S. Ja vēlaties ar šo meiteni satikties, acīmredzot, naktī sarunātā tikšanās uz tā paša paša datuma vakarpusi ir kaut kas, par ko iepriekš ir jāpārliecinās pat tad, ja piebraucat klāt uz mājām. Dzīves sīkums, bet noderīgi :)

41 Atbildes

> Lintu

Un ko man teikt, ja mani gribēja apčakarēt, bet atsauksmi manā profilā, kura ir nepatiesa, netiek dzēsta? Bet manu atsauksmi tās lietotājas profilā dzēsa.

Un visa tā situācija, pateicoties Janetai, tika atrisināta. Bet administrācijai tas neinteresē.

Zinu, ka lietotājai jāraksta adminiem, lai atsauktu savu atsauksmi, bet kas to lai zina, vai viņa rakstīja vai nē..

Jā,tas viss nešķiet godīgi,galu galā,ja bija abpusēja vienošanās,ka abām pazudīs atsauksme.

> Logos

Interesanti, kāpēc administrācija atsauksmi dzēsa, ja atsauksme bija likta pamatoti?

Es jau sen vairs nebrīnos par administrāciju (ok, par šo dzešanu nobrīnījos, nebiju prasījusi). Citas atsauksmes gan nedzēš. Ielieku atsauksmi par nekvalitatīvu preci, atriebības atsauksmi nedzēš. Meitene neierodas uz tikšanos, ieliek pretī, pēc lūguma tad vismaz dzēst abām, lai nemaitā man profilu, jo uz tikšanos ta ierados, arī nedzēš.

Toties uztaisi foruma tēmu, nemaz nejautājot, lai dzēš - atsauksmes pazūd :D

Bet priecajies , ka izdzēsa šo. :) 

> Drupatiņa

Ir cilvēciskas kļūdas un ir nelietības. Starp tām būtībā ir milzīga atšķirība, pat, ja sākumā izskatās līdzīgi! Un Inky rīkojās PILNĪGI PAREIZI šo nelietību publiskojot! Jo, ja nelietības noklusē, tad nelietīgā persona to uztver kā akceptu, kā iespēju iesākto turpināt!!!

Par gramatiku runājot, esmu pamanījusi, internetā valodas kultūras līmenis vispār ir diezgan zems. Taču nesen ar kādu cilvēku sarakstoties "Draugiem.lv" čatā pamanīju, ka arī man gadās nejēdzīgi daudz pārrakstīšanas kļūdu, tādēļ sāku mazliet iecietīgāk aplūkot šo problēmu. Tikai, meitenes, šeit taču portāla vadība mums pat gramatikas pārbaudes iespējas piedāvā! Cik tad cilvēkam ir jābūt dumjam, nekaunīgam un nelietīgam, lai pats rīkotos cūcīgi un vēl piedevām moralizētu un ņirgātos par otru!Kliedzošs

>Inky

Tu rīkojies pilnīgi pareizi un tikai tā arī drīkstēja, lai kādai citai nebūtu vēl trakāka situācija! Par to cik daudz laika Tu pavadi i-netā nevienam, izņemot Tavus tuviniekus un Tevi, nav nekāda darīšana!

Turies, draudzenīt, lai Tev viss labi izdodas un nejūties vainīga, Tu tiešām rīkojies pareizi! :)

Nu skapī ir "līmenis" tas skaidrs,nav vērts kādu pārmācīt,bet nu feisbukā vispār esmu mēma,kāds tur latviešu valodas pagrimums?Vakar 1 dienas laikā mani vien 4 kaziņas piečakarēja.Viena brauca pakaļ,bet tā arī neatbrauca,pārējās 3 izvēlējās vienu skaistu tuniku,katrai veltīju vismaz pusstundu sarakstei,un finālā piekāsa,jo princesēm žēl piemaksāt grašus par sūtīšanu,vienīgais labums FG,ka momentā nobloķēju tādas,lai liktu mani mierā.

Vakar arī šeit 2 ieliku atsauksmes,vienai negatīvu,jo pusotru mēnesi mani čakarēja,otrai neitrālu,kaut pelnījusi negatīvu.

Būtu ļoti pateicīga un ne tikai es,bet vairums šeit,ja būtu tāda opcija-nevēlamās personas nobloķēt.

Un saldajā ēdienā piektdien izlasīju amizantu sludinājumu pērk:

vēlos nopirkt kurpes ar vaļējiem pirzgaliem!!! Man tā niezēja rokas ko uzrakstīt,bet atturējos.

> beatriska

Nu skapī ir "līmenis" tas skaidrs,nav vērts kādu pārmācīt,bet nu feisbukā vispār esmu mēma,kāds tur latviešu valodas pagrimums?Vakar 1 dienas laikā mani vien 4 kaziņas piečakarēja.Viena brauca pakaļ,bet tā arī neatbrauca,pārējās 3 izvēlējās vienu skaistu tuniku,katrai veltīju vismaz pusstundu sarakstei,un finālā piekāsa,jo princesēm žēl piemaksāt grašus par sūtīšanu,vienīgais labums FG,ka momentā nobloķēju tādas,lai liktu mani mierā.

Vakar arī šeit 2 ieliku atsauksmes,vienai negatīvu,jo pusotru mēnesi mani čakarēja,otrai neitrālu,kaut pelnījusi negatīvu.

Būtu ļoti pateicīga un ne tikai es,bet vairums šeit,ja būtu tāda opcija-nevēlamās personas nobloķēt.

vēlos nopirkt kurpes ar vaļējiem pirzgaliem!!! Man tā niezēja rokas ko uzrakstīt,bet atturējos.

o,jaa,pirzgali skan labi,varēja vēl uzrakstīt piržgaliSmejošs

un žaķete man arī patīk.

Man piemēram soks par to, ka pirku no vienas meitenes datorgaldinu, vel piebraucu klat un kad teicu, ka priecatos par atsauksmi preti, kā pirceja, nez kpc sanemu neitralu sejinu  :D galvenais, ka viss notika operativi un laika, bet se tev :D

Labots 20.07.2015 10:57

> beatriska

Kā Jūs vēl neatmetat ar roku pārdošanai, pēc tādas pieredzes...tiešām nereāli, ja vienā dienā "uzmet" vairākkārt. Nesaprotu tik bezatbildīgus cilvēkus. Arī man ir gadījies, ka nenopietni cilvēki otrā pusē, bet tas ir reti. Var būt gada laikā četras reizes. Un pusotru mēnesi...Jums gan ir pacietība! Mani ilgākais ir nedēļu "čakarējušas" (tiešām atbilstošāku vārdu nevaru atrast), tiklīdz sajūtu, ka pretī nenopietna attieksme, pieklājīgi atvados. 

Labots 21.07.2015 08:48

clothes,zini,pa to burzmu ir arī puse ļoti jauki un patīkami cilvēki,pat esmu sadraudzējusies ar vairākām un esam draudzenes.Ne es vienīgā tā domāju,lai tirgotos,it īpaši i-netā ir jābūt īpaši stipriem nerviem un baigām"iekšām"'.Ja man statistiski katrs 3.cilvēks jautā,kas tas tāds pakomāts,un kā viņš darbojas-nezinu,vai tas skaitās normāli?

Par nerviem var tikai piekrist. Daudz pacietības arī vajag. Runājot par atsauksmēm - meitenes veidojot foruma tēmu.. Visām pārējām ar to saka - tā nav nav, kā tajā atsauksmē ir rakstīts, aizstāv savu godu / reputāciju. Lai citas meitenes nepadomā sazin ko. Pareizi jau ir, taču var uzrakstīt info arī profilā, kā ari administrācijai - problēma tiks atrisināta. Administrācija ļoti ātri izskata šos gadījumus. Pēc pieredzes.

31 - 40 no 41