FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Atgadījums ar negatīvu atsauksmi.

Šī būs kārtējā diskusija par negatīvo atsauksmi. Nemaz neceru, ka administrācija dzēsīs, iepriešējo "atriebības" atsauksmi par to, ka otra meitene neieradās uz tikšanos, pat pēc lūguma, lai tad kaut ābām dzēš, nedzēsa. Šis vairāk humoram un klusajām šausmām.

Labots/papildināts-------------------------------------
Situācija īsumā (jo administrācija atsauksmi dzēsa) - 2x braucu pakaļ svārkiem uz dzīvesvietu, abās reizēs it kā nopietni attaisnojumi, kāpēc nevarēja iznākt no mājas, kas bija nejauki, bet saprotami. Tomēr pēc otrās braukšanas saņēmu vēstuli, ka tirdzniecību partrauks iepriekš minēto nopietno iemeslu dēļ, tāpēc preci iegūt nebūs iespējams, kas izrādījās meli, jo pārdot preces turpināja, kas, savukārt, pēc divreizējas braukšanas un beigās tā arī preces nesaņemšanas, likās negatīvas atsauksmes vērts.
-----------------------------------------------------------

Negtīvā atsauksme, ko saņēmu pretī, beidzās ar teikumu:
"Veiksmi, atceries, ka nav ko drēbju dēļ zaudēt cieņu un galvu!"

Bet uzreiz pēc atsauksmes saņemšanas saņēmu arī vēstuli:

Ko lai saka.. Mums Skapī ir līmenis :D

P.S. Ja vēlaties ar šo meiteni satikties, acīmredzot, naktī sarunātā tikšanās uz tā paša paša datuma vakarpusi ir kaut kas, par ko iepriekš ir jāpārliecinās pat tad, ja piebraucat klāt uz mājām. Dzīves sīkums, bet noderīgi :)

41 Atbildes

> clothes (tiekos tikai Rīgas centrā)

> beatriska

Nu skapī ir "līmenis" tas skaidrs,nav vērts kādu pārmācīt,bet nu feisbukā vispār esmu mēma,kāds tur latviešu valodas pagrimums?Vakar 1 dienas laikā mani vien 4 kaziņas piečakarēja.Viena brauca pakaļ,bet tā arī neatbrauca,pārējās 3 izvēlējās vienu skaistu tuniku,katrai veltīju vismaz pusstundu sarakstei,un finālā piekāsa,jo princesēm žēl piemaksāt grašus par sūtīšanu,vienīgais labums FG,ka momentā nobloķēju tādas,lai liktu mani mierā.

Vakar arī šeit 2 ieliku atsauksmes,vienai negatīvu,jo pusotru mēnesi mani čakarēja,otrai neitrālu,kaut pelnījusi negatīvu.

Būtu ļoti pateicīga un ne tikai es,bet vairums šeit,ja būtu tāda opcija-nevēlamās personas nobloķēt.

Un saldajā ēdienā piektdien izlasīju amizantu sludinājumu pērk:

vēlos nopirkt kurpes ar vaļējiem pirzgaliem!!! Man tā niezēja rokas ko uzrakstīt,bet atturējos.

Kā Jūs vēl neatmetat ar roku pārdošanai, pēc tādas pieredzes...tiešām nereāli, ja vienā dienā "uzmet" vairākkārt. Nesaprotu tik bezatbildīgus cilvēkus. Arī man ir gadījies, ka nenopietni cilvēki otrā pusē, bet tas ir reti. Var būt gada laikā četras reizes. Un pusotru mēnesi...Jums gan ir pacietība! Mani ilgākais ir nedēļu "čakarējušas" (tiešām atbilstošāku vārdu nevaru atrast), tiklīdz sajūtu, ka pretī nenopietna attieksme, pieklājīgi atvados. 

Labots: vakar, 10:57

Pēc tam Jūs saņemat tik pat «pieklājīgu» atsauksmi savā profilā. :)

41 - 41 no 41