FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Varbūt Tevi interesē CCC veikala vasaras izpārdošanas akcijas...

Sveikas!

Gribēju padalīties ar informāciju, ka šobrīd CCC apavos ir vasaras apavu izpārdošana, atlaides līdz 70%. Kvalitāte nav pati augstākā, bet cik pati esmu pirkusi, nesūdzos, noteikti labāka kā H&M. Tāds ir mans viedoklis. Pati vakar nopirku līdzīgas šīm, tikai uz zemāka papēža un ar atvērtu pirkstgalu par 3.59 eur. Ņemot vērā mūsu šīs vasaras laikapstākļus, super ērtas, var brist cauri visām peļķēm un nekāda skāde, nav kā ādas apaviem. Ikdienai ideāli. Vēsais

http://ccc.eu/lv/woman/catalog

5 Atbildes

atlaide ir internetveikalaa vai arii visos veikalos klaatienee?

> zaiza

atlaide ir internetveikalaa vai arii visos veikalos klaatienee?

Par visiem gan nepateikšu, bet vakar pirku t/p ,,Alfa" CCC veikalā.

Super atlaides ir arī bērnu apaviem, vīriešu neskatījos, jo nebija nepieciešamības. 

Labs veikals vienmer perku berniem tur apavus ,bet bernu apavus janiem uz vienu izmeru lielakus jo rakstits piemeram 34 izmers bet der 33 izmerinam.Tas ta informacijaiСмеюсь 

> karina

Labs veikals vienmer perku berniem tur apavus ,bet bernu apavus janiem uz vienu izmeru lielakus jo rakstits piemeram 34 izmers bet der 33 izmerinam.Tas ta informacijaiСмеюсь 

Kā kuram modelim - man stabils 37, konkrēti šīs, kuras ieliku diskusijā, pirku 38 izmēru, tas tiesa, bet, cik esmu pirkusi slēgtās kurpes, tad atbilst izmērs izmērā. Protams, labāk ir mērīt nevis sūtīt caur i-veikalu, ja iespējams. :)

Labots 19.07.2015 11:55

> karina

ne visiem,esmu ieveerojusi to tikai  Nelli Blu kurpiiteem ,meiteneem.

1 - 5 no 5