FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Iepirkšanās Polijā.

Ir doma uz pāris dienām aizbraukt uz Poliju - tik īsti nevaru saprast uz kuru pilsētu. Interesē vairāk apģērbu iegāde. Varbūt varat padalīties pieredzē, uz kurieni ir vērts aizbraukt, vai tieši otrādi, kur nav vērts braukt? 

7 Atbildes

Mans viedoklis-  braukt speciāli iepirkties nez vai ir vērts. Jā, izvēle lielāka, cenas nedaudz mazākas, bet ceļa izdevumi šo starpību noēd. Tad ir jāiepērkas par lielu summu, lai būtu izdevīgi.

Bet ja brauc ekskursijā un pie viena kādu laiku velta šopingam tad jā...Varšavā ir lieli iepirkšanās centri, tos var paķemmēt, pārtiku Aucahanā var izdevīgi sapirkt.

Sveika - pirmdien tikko no Varšavas, veiksmīgs brauciens kopā ar izrāvienu no mājām:)

Atlaides ir un pilna cena arī īpaši nekoš - patīk, ka ir ļoti liela apavu izvēle gan krāsu gan modeļu ziņā. Ādas somas un apavi vid. 50eur 

www.fasionhouse.pl

tirdzniecības centrs:

www.bluecity.pl

(vismaz vēl divus šādus pa ceļam redzēju turpat netālu vienu no otra)

sporta preču veikali:

http://www.decathlon.pl

var skatīties arī  http://www.decathlon.com/

tas pats kas Rīgā, tikai labākas cenas un lielāki veikali : www.sportsdirect.pl

www.go-sport.com

Piektdien brauksim, tad jau redzēs, kaa būs

Zloty Terase lielveikals Varšavā. Iesaku atrast veikalu Wallis, kur pārdod elegantas kleitas par labu cenu.

Kad ir atlaides, tad tiešām tās ir atlaides. Poļu ādas apavi ļoti labi.

Visizdevīgak ir nemaz nebraukt pilsēta, lielveikali ir bāņu malās - abās pusēs 

Esmu eksperts iepirkšanās jautājumos   Varšavā :)

Ja vēl aktuāli, tad  rakstiet konkrētāk, kas tieši interesē. Katram tirdzniecības centram ir sava specifika, veikalu un cenu segments.

Jā, man arī ir laba pieredze ar iepirkšanos Varšavā. It īpaši pašā pilsētas centrā, tur ir gigantisks

iepirkšanās centrs, kur ir daudz dažādu veikalu, kas nav citās tuvākajās valstīs, piemēram, slavenais Bath&Body works. Pa ceļam it īpaši braucot pie pilsētas lielie iepirkšanās centri, atsevišķi veikali un outleti. Pat IKEA. Noteikti iesaku uz turieni braukt! :)

1 - 7 no 7