FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Aliexpress pasūtījumi!

Sveikas meitenes! :)
Varbūt ir kāda meitene (vēlams no Liepājas) , kura kaut ko sūta no Aliexpress.
Ja jā, tad būtu ļoti jauki, ja atsauktos, vēlos sūtīt dažas lietiņas, bet pašai īsti nav saprašanas kā to darīt :D 


8 Atbildes


Uzreiz pasaku-dari to pati,jo aliexpress nav vieta,kur veidot koppasutījumus,katrai precei ir savs pārdevējs,gluži kā skapī. Vārdu,uzvārdu savu zini?Adresi arī?Proti lasīt to,kas rakstīts uz kartes? Ja tā,tad neko vairāk Tev zināt nevajag.:)


Vieglak pasam pasutit neka caur starpnieku. Tur loti vienkarsa registracija. Ja ir problema ar anglju  valodu tad tur ir tulkotajs, protams v tulkojums nav labs. 


Tur ir nepieciešamas 4.klases angļu valodas zināšanas,tā kā problēmām ar valodu nevienam nevajadzētu būt.:D


Tas ir tiesa.  Bet dazi baidas. Man berns ari tur sev daudz ko skatas pats.  :)


Liels Jums paldies meitenes!! :) 


Galvenais ir saņemties un darīt! Nevajag automātā pieņemt,ka neko nemākam,neprotam,tādēļ nedarīsim,vajag cīnīties un pierādīt sev,ka visu varam.:)

 


Sveikas, ceru, ka varēs kāda līdzēt ar padomu. Gribu meitai pasūtīt 2 kleitas, pēc Eiropas izmēriem - pērku 110izm, kāds pēc šīs lapas izmēriem sanāk - 5 vai 6?


Lapai nav izmēru, katram pārdevējam sava prece - tā arī var atbilst izmēram vai būt mazāka-lielāka. Gluži kā šeit pārdevējam var palūgt mērus, ja vien izmēru tabula jau nav preces aprakstā, ķīniešu 6 gadi un mūsu 6 gadi var krietni atšķirties, man sešgadīgam nācies pirkt gan 8, gan 10 un pat 12, viņi taču ir sīki, turklāt tās izmēru tabulas kādreiz ir visai dīvainas. Bet par prasīšanu jau naudu neprasa.

1 - 8 no 8