FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Brīnumlīdzeklis pret strijām!

Meitenes,vai kada ir lietojusi Bio Oil pret strijam,reklame ka brinumlidzekli,velejos uzzinat vai ir verts meginat! Padalieties ar pieredzi!

19 Atbildes

Varbut kada zin kadu citu brinumlidzekli lai mazinatu strijas!

Man strijas jau 8 gadus tas pashas ar laiku paliek gaishakas ,bet pazust nepazudis ja tikau taisit lazeroperaciju,kas ir darga ljoti,un es majas taisu katru dienu kontrasta dushu un skrubi ar olivellu un juras sali,ada paliek tvirtaka,citadi cik ir lidzeklu neviens strijas nenonem

Labots 06.08.2015 21:46

Bio Oil palidzot itka pret retam. Es domaju,ka pret strijam varetu palidzet visi retu lidzekli, jo itka strijas jua tas pasas retas ir. 

> NO 24.08 līdz 01.09, 50% sākot no 5 eiro

Man strijas jau 8 gadus tas pashas ar laiku paliek gaishakas ,bet pazust nepazudis ja tikau taisit lazeroperaciju,kas ir darga ljoti,un es majas taisu katru dienu kontrasta dushu un skrubi ar olivellu un juras sali,ada paliek tvirtaka,citadi cik ir lidzeklu neviens strijas nenonem

es itka zinu to visu,bet interneta tas Bio Oil ta slave un bildes liek ,ka strijas paliek galigi nemanamas,ka uzradas interese par sho lidzekli,varbut ir verts izmeginat...

Stockmann tagad ir atlaide uz Bio oil ;)

Nu ja nav dargi,es ari izmeginatu

> Dita

Stockmann tagad ir atlaide uz Bio oil ;)

paldies par info!

Vai drogas veikalos nav,nezinat?

Cītīgi smērēju 2x dienā visu grūtniecības laiku iespeājamās problēmzonas, bet strijas parādījās diezgn ievērojamas. Nezinu, varbūt būtu bijušas vairāk , ja nesmmērētu-tas man tāds vienīgais mierinājums, par cik izgāzu tik daudz naudas..

Pret strijām nepalīdz, bet bet forša pēc dušas. Smērēju uz nedauz mitras ādas, citādi man par eļļainu. Nopērkama debenhamā, stokmanī un nesen arī drogās parādījusies.

1 - 10 no 19