Mani tas besī ārā !!!!!!

Sveikas!

Nezinu kā iesākt, bet meitenes, Jūs arī zinu tracina tas, kad cilvēki ignorē vēstules :) Es neprasu maiņu pat, gribu nopirkt un prasu uzreiz kā varam tikties!!!!!

Cilvēki vispār neko neraksta, izlasa, un viss. Sludināumi turklāt stāv un pārdodās tālāk! Vai tad tik grūti ir atbildēt? Ja tur ir rinda, vai kaut kas tml.??????

Biju uzrakstījusi cilvēkiem par dažādām precēm ap 10 vēstulēm, un tikai viena pārdevēja padeva ziņu :) Tās ir normāli?

Tāda necieņa mani vienkārši tracina!!!!

Piedāvāju meitenēm izdomāt, kā sodīt šādas pārdevējas..Varbūt AS administrācijai bloķēt tādas uz 1 mēnesi?

54 Atbildes

Labots 17.09.2013 10:02

es ari vairakam meitenem uzrakstiju ka griu pirkt intresejos vai suta pa pastu un izmerus pajautaju. a ssiiss izlasa veestules un ignoreee :@

es vienkarssi panemu un ieliku atsauksmi ka neatbild un ignore! un ja tadas kadas 10 atsauksmes sakratos tad vajadzetu dzst tadu pardeveju :)

kapec te ko tirgot ja vispar ignore pircejus (tad jadzes ara tadi!

un manu prat vispar nav smuki nekadas vestules ignoret ari tadas kur piedava mainju vai tamlidzigi....

es parasti atbildi uz visam vestulem :) kautkas ir jadara ar tam kas izlasa un neatbild tas tak ir tads aplauziens  :(

Labots 17.09.2013 10:04

> Gabiya-MG

es uz daudzām vēstulēm, kur piedāvā maiņu neatbildu, jo man profila informācijā norādīts, ka maiņa neintersē! Un tas gan nav nekas slikts vai nosodāms. Drīzāk šķit, kaitinoši, ka neizlasa un neņem vērā vēlmes un piedāvājas uz maiņu. Ir bijis, ka atbildu - nē, paldies, neinteresē, bet saņemu vēstuli - apskatiet kārtīgi manu piedāvājumu, varbūt tomēr... bet kā vēl atbildēt, ja uzreiz pasaku, ka neinteresē. Nemainos tikai mainīšanās pēc. Ir slikta pieredze ar maiņām 90%, tāpēc šādu apģērba iegādi esmu izslēgusi. Ja kas patīk, pērku.

Nu esmu samera nesen ,bet ko darit ja, Tev piedava mainu,Tu aizsuti,pec tam ta meitene vairak ka nedelu neiznem un nesuta preti,aizbildinas, ka nav laika!pagaidam sliktu kom neesmu ielikusi, gaidu.Bija runa, ka pagajuso pirmdienu izsutis,vinjai 20labi komentari.

> Sabīne

tas neatiecas uz tadam kas tiesam sava profila uzraksta ka mainja neintrese bet drizk  tadam kas pasas piedava mainju minot to foruma un profila :)

tas gan tad nav smki pasas prasa mainju lai piedava bet kad jauta tad izlasa un ignore :(

> Samas un Sinčas skapis!:)) mainamies

varbut cilvekam tiesam nav laika! jo daudzas strada un vinjas nevar visu laiku te seedeet :)

Bet tik pat labi ir arī meitenes, kas uzraksta - ''kur varam tikties'', bez ne sveiki, ne labdien un, protams, pazūd :D

Koks ar diviem galiem, es personīgi vienmēr atbildu, pat ja jūtu, ka atbildes nebūs :)

Sabīne ooo, ja! Tas, ka varēja e-pastaa izlasīt vēstules bija ideali, jo darbaa e-pasts visu laiku vaļaa.. :)

bet e-pasta tak uzrada ka te vestule atnak :) protams ja to uzliek iestatijumos :)

-> tas, ka vēstule atnakusi paradas, bet izlasīt neatverot atverskapi lapu nevar, kaadreiz vareja :)

Jā, saprotu! Man arī daudzas meitenes ir interesējušās par manā skapī esošo, bet kā es atbildu, tā neviena neatraksta. Besī ārā! Priekš kam rakstīt, ja nemaz netaisies pirkt?

Savukārt, pati esmu interesējusies par noteiktām lietām, bet meitenes atver vēstuli un neatbild. Tad man ir jautājums - kāpēc jāliek pārdošanā lietas, kuras nemaz negribat pārdot? Idiotisms.

Kaut kad te pirms mēneša atradu smuku somu, bet meitene pēkšņi uzraksta, ka ir rezervēta. Tā soma vēl joprojām ir rezervēta! Cik ilgi var tā čakarēt? Nu i nevajag!

21 - 30 no 54